• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰ | کد خبر : 57340
 • استکبار جهانی به قدرت بازدارندگی ایران اذعان دارد

  استکبار جهانی به قدرت بازدارندگی ایران اذعان دارد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار دریادار پاسدار علی فدوی در آیین یادواره ۱۲ سردار شهید اهواز و ۱۱۷ شهید مسجد آیت‌الله موسوی جزایری این شهرستان افزود: به برکت خون شهدا، هدایت مقام عظمای ولایت و روح ملکوتی امام (ره)، دشمن نمی تواند از خارج به درون مرزهای ما رخنه کند و چنانچه دست از پا خطا کند با پاسخ فوری و کوبنده قوای هوشیار و همیشه آماده ما روبه رو خواهد شد.

  وی با اشاره به خصومت چند دهه اخیر قدرت های استکباری با انقلاب اسلامی ایران و در برخی موارد ورود مستقیم به جنگ نظامی حتی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: هم اکنون به درجه ای از قدرت بازدارندگی و دفاعی رسیده ایم که دشمن حتی جرات فکر کردن به تهاجم به ایران را ندارد.

  دریادار فدوی با اشاره به حرکت توفنده انقلاب اسلامی در دهه های اخیر اظهارکرد: در سال ۱۳۵۹در خرمشهر و در ۱۳کیلومتری اهواز با دشمن درگیر بودیم ولی هم اکنون ما هزاران کیلومتر آن سوی مرزها با دشمن در حال نبرد هستیم و این اوج اقتدار و عظمت ملت ایران را می رساند.

  وی گفت: ما هم اکنون نه در خانه خود بلکه در خانه دشمن در حال مبارزه هستیم و با وجود آنکه تجهیزات ما قابل مقایسه با دشمن نیست ولی به برکت ایمان به خدا و روح شهادت طلبی، دشمنان از ما هراس دارند و آمریکایی ها و هم پیمانان منطقه ای و فرا منطقه ای آنان همه توان خود را به کار گرفته اند تا قدرت بازدارندگی ایران را مهار کنند.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی ۵۳ کشور به طور رسمی و علنی به رژیم بعثی عراق کمک می کردند ولی به برکت خون شهدا و استقامت ملت ایران راه به جایی نبردند خاطر نشان کرد:قدرت دفاعی و بازدارندگی ما قابل مقایسه با دهه گذشته و حتی پارسال نیست و خود آمریکایی ها به آن اذعان و اعتراف دارند.

  وی ماهیت درونی انقلاب اسلامی را هدف اصلی مقابله استکبار جهانی با ایران اسلامی بیان کرد و گفت: ما با توکل به خدا و ایمان به وعده تخلف ناپذیر الهی که مومنان را یاری می دهد تمام قد مقابل استکبار ایستاده ایم و ذره ای از مواضع اصولی خود کوتاه نمی آئیم.

  دریادار فدوی با اشاره به قدرت نفوذ و اقتدار ایران اسلامی در منطقه اظهارکرد: آمریکایی ها ۶ سال است که می گویند نظام سوریه باید ساقط شود ولی ایران مقابل آنان ایستاده و تاکنون با وجود فشارهای زیاد نتوانسته به هدف خود برسد و چیزی جز خفت و ذلت نصیبشان نشده است.

  در این آیین آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز در سخنانی تجلیل از شهدا را تعظیم شعائر الهی توصیف کرد و گفت: زبان قاصر است از اینکه از شهدا تجلیل کند؛ خداوند خود شهدا را منزلت داده است.

  وی افزود: شهدا با تقدیم خون خود و خانواده های شهدا با صبر و بردباری خود نظام اسلامی را بیمه کردند.

  در این آیین استاندار خوزستان و جمعی از خانواده های معظم شهدا حضور داشتند.

  بسیج مسجد موسوی جزایری اهواز ۱۱۷ شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار