رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۵ | کد خبر : 57351
 • حادثه ریلی در مشهد ارتباطی با خرید هواپیما ندارد

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به منتقدان وزیر راه مبنی بر اینکه وزیر راه به جای خرید هواپیمای لوکس خارجی به فکر خرید ناوگان ریلی باشد گفت: اگر به جای این حادثه یک سانحه هوایی رخ می‌داد همان افراد می‌گفتند که وزیر راه نتوانست هواپیمای نو بخرد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، فرج‌الله‌رجبی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «بعد از حادثه برخورد دو قطار در مشهد آیا مجلس در پی استیضاح وزیر راه و شهرسازی است؟» بیان کرد: خیر این موضوع صحت ندارد. در حال حاضر امکان جمع‌بندی کلی در رابطه با حادثه مقدور نیست.

  وی در همین رابطه ادامه داد: با توجه به اینکه از سوی وزارت راه و شهرسازی علت حادثه خطای انسانی مطرح شده است، طبیعتا مجلس شورای اسلامی و تمام دستگاه‌ها بر این هستند که یک گزارش کامل و شفاف در این زمینه ارائه شود.

   

  نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: هر شخص و یا گروهی که مسئول این حادثه هستند باید به روشنی اعلام شوند.

  رجبی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه دلواپسان علت اصلی این حادثه را خرید هواپیما به کشور می‌دانند و بر این باور هستند که آخوندی به جای خرید هواپیما باید ناوگان ریلی می‌خرید، عنوان کرد: اینگونه صحبت‌ها که از سوی برخی رسانه و مسئولان مطرح می‌شود درست نیست.

  وی تصریح کرد: اگر خدایی نکرده به جای این حادثه یک سانحه هوایی رخ می‌داد همان افراد می‌گفتند که وزیر راه نتوانست هواپیمای نو بخرد این در حالی که علت این حادثه خطای انسانی بوده است نه فرسودگی ناوگان.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار