رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۰ | کد خبر : 57356
 • پرداخت نقدی یارانه ها در روستاها باید ادامه یابد

  پرداخت نقدی یارانه ها در روستاها باید ادامه یابد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، برنامه “بهارستان” با موضوع برنامه ششم توسعه و هدفمندی یارانه ها و با حضور محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج روانه آنتن شد.

  محمد جواد کولیوند، نماینده مجلس درباره لزوم اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها گفت: وقتی قانونی را شش الی هفت سال اجرا می کنیم، نقاط قوت و ضعف آن توسط دولت و مجلس مشخص می شود. آیا روش فعلی در پرداخت یارانه ها راه گشا است؟ استنباط من این است که در این بخش نتوانستیم به درستی به خانواده ها کمک کنیم.

  وی افزود: خانواده وقتی یارانه را می گیرد، اولویت هایی دارد که مجبور است در آن بخش ها هزینه کند، لذا وقتی هزینه های برق و آب تمام شده را برایشان می فرستیم، بسیاری از آنها نمی توانند پرداخت کنند؛ به نظر می رسد باید در بخش خدمات مانند ورزش، آموزش و بهداشت و درمان این هزینه ها را انجام دهیم زیرا هم جلوی تورم را
  گرفته ایم و هم پولی که در جیب خانواده است، در جیبش بماند و بیرون نیاید.

  نماینده مردم کرج ضمن تاکید بر اینکه باید در برخی نقاط، پرداخت نقدی ادامه داشته باشد، عنوان داشت: در بعضی نقاط مانند روستاها باید پرداخت نقدی ادامه داشته باشد. در شهرها باید خدمات را در سطح عامه جامعه تسری دهیم. بخش سوم در حوزه ایجاد اشتغال است مانند صنایع، کشاورزی و حمل و نقل. یعنی بخشی از یارانه ها را به این بخش ها ببریم و آن ها را توسعه دهیم زیرا اگر چنین نکنیم در بحث اشتغال نیز دچار مشکل می شویم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار