رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵ | کد خبر : 57407
 • آیت‌الله کعبی: حادثه قطار مایه شرمساری دولت است

  به گزارش وعده صادق ،آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تسلیت جان باختن هموطنان‌مان در دو حادثه اخیر اظهار داشت: در حادثه شهادت زائران اربعین حسینی در حله عراق متأسفانه برخی از شهروندان نظام جمهوری اسلامی و به‌ویژه خوزستانی‌ها جان باختند. در حالی که برای تأمین امنیت جان زائران باید تدبیری اندیشیده شود و اینکه تأمین امنیت را صرفاً به کشور میزبان واگذار کنیم، کافی نیست.

  آیت‌الله کعبی با بیان اینکه جریان تکفیری از مجد و عظمت زیارت اربعین خشمگین است، تصریح کرد: آنها نمی‌توانند نتیجه‌ای از این اقدامات بگیرند؛ چراکه اربعین هر سال باشکوه‌تر برگزار می‌شود.

  عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه خوزستانی‌ها امروز و فردا را عزای عمومی اعلام کرده و منتظر تعیین تکلیف شهدای خود هستند،‌به حادثه قطار سمنان پرداخت و گفت: زائران امام رضا(ع) در ایام شهادت این حضرت به عنوان مهاجران الی‌الله رفته بودند، اما متأسفانه در اثر سوء تدبیر و قصور مسئولان حمل‌ونقل شهید‌گونه به لقاءالله پیوستند.

  وی ادامه داد: صرف اینکه مسئول حمل‌ونقل استعفا دهد و حتی اینکه وزیر استیضاح شود، درد مردم را التیام نمی‌بخشد، بلکه از لحاظ فنی باید جان مردم در امنیت باشد. از این رو اتفاقات اخیر مایه شرمساری است و اگر دولت در جایی باید شرمسار باشد، برای همین دو حادثه هولناک است.

  آیت‌الله کعبی تصادف دو قطار و شهادت زائران اربعین حسینی را مایه شرمساری دانست و گفت: دولت باید به این دلیل شرمسار باشد و اگرنه حاشیه‌سازی برای کشور فرصت‌سوزی است و باعث ناکارآمدی دولت می‌شود.

  عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان تأکید کرد: دولت به جای اینکه آهنگ انتخاباتی بگیرد، باید به دنبال جلب رضایت مردم با خدمت صادقانه به آنها باشد.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار