رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵ | کد خبر : 57438
 • احمد منتظری به ۶ سال حبس و خلع لباس محکوم شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کانال تلگرامی بیت آیت‌الله منتظری از صدور حکم دادگاه احمد منتظری خبر داد. بر اساس متنی که توسط این کانال تلگرامی منتشر شده است، پیرو پخش فایل صوتى آیت الله منتظرى درباره اعدامهای تابستان ۱۳۶۷ پس از احضار و بازجویی های مکرر حجه الاسلام والمسلمین احمد منتظرى و نیز تشکیل دادگاه و ارائه دفاعیه، ایشان در تاریخ ١٣٩۵/٩/٧ به دادسراى ویژه روحانیت قم احضار و حکم دادگاه به وى ابلاغ گردید.


   


  بر اساس این حکم آقای احمد منتظری به اتهام اقدام علیه امنیت ملى به تحمل ده سال حبس تعزیرى و به جهت انتشار فایل صوتى داراى طبقه بندى سرى به تحمل ده سال حبس تعزیرى و به اتهام تبلیغ علیه نظام به تحمل یک سال حبس تعزیرى جمعاً به تحمل ٢١ سال حبس تعزیرى محکوم شده است.


   


  در ادامه حکم آمده: لکن با توجه به ارزش و حرمت خون برادر شهیدش و با عنایت به سن و سال و وضعیت خاص وى و فقد سابقه محکومیت کیفرى، با احصاء میانگین حداقل و حداکثر مجازاتها در مقام اجراء فقط  ۶ سال از حبسهاى مورد حکم اجراء می گردد.


   


  و نظر به اینکه مجموع اقدامات متهم خلاف شأن روحانیت تشخیص داده شد، متهم را به خلع لباس روحانیت محکوم می نماید؛ و با توجه به انتساب به خانواده شهید، خلع لباس وی به مدت ٣ سال تعلیق می گردد.


   


  این حکم تا ٢٠ روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهى در محاکم دادگاه ویژه روحانیت می باشد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار