رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵ | کد خبر : 57475
 • فروپاشی خطوط دفاعی تروریست ها در محله های شرقی حلب


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، ارتش سوریه عصر یکشنبه محله «جبل بدرو» و پیش از آن محله «هنانو» در بخش شرقی شهر حلب از تروریست های تکفیری پاکسازی کرد و با این پیشروی ارتش و نیروهای مقاومت، انسجام و هماهنگی تروریست ها به هم ریخت.
  با این موفقیت علاوه بر آزادسازی مناطق مهمی در بخش شمالی محله های شرقی شهر حلب، صدها غیرنظامی که تاکنون گروگان و سپر انسانی تروریست ها در این مناطق بودند موفق به فرار به سوی محله های امن و تحت تسلط ارتش شدند.
  با فروپاشی مواضع تروریست ها در محله های هنانو و «الصاخور» ارتش سوریه به تقسیم محله های شرقی حلب به دو بخش شمالی و جنوبی مبادرت کرد و تروریست های موجود در بخش شمالی برای اینکه از سوی ارتش سوریه در منطقه ای کم وسعت محاصره نشوند، در حال فرار به محله های بخش جنوبی هستند.
  بر اساس اعلام منابع میدانی، تاکنون تروریست ها از محله های الحیدریه، الهلک، عین التل، الشیخ خضر و بستان الباشا عقب نشینی کرده و به سوی محله های جنوبی حلب مانند الشعار، الحلوانیه و کرم قاطرچی در حال فرار هستند.
  ارتش سوریه قصد تقسیم مناطق شرقی حلب به دو بخش شمالی و جنوبی را داشت اما سرعت عمل ارتش و نیروهای مقاومت، تروریست ها را به خروج زودهنگام از این مناطق وادار کرد.
  هم اکنون از جبهه های مناطق داخلی حلب خبرهایی مبنی بر پاکسازی محله های الهلک، عین التل و الانذارات و پیشروی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در محله الحیدریه دریافت شده است اما باید تا اعلام این اخبار از سوی منابع رسمی اندکی صبر کرد.
  ارتش سوریه از روز جمعه با هدف جدا کردن بخش های شمالی و جنوبی محله های شرقی و محاصره شده این شهر، جبهه جدیدی را از محله مجتمع های مسکونی هنانو آغاز کرده بود.
  گروه های تروریستی در محله های شرقی حلب در محاصره ارتش سوریه قرار گرفته اند و روزانه با ده ها موشک و خمپاره، محله های غربی و امن این شهر را هدف قرار می دهند.
  تروریست ها از خروج شهروندان سوری ساکن در مناطق شرق حلب جلوگیری و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.
  شبد**۶۱۱۶**۱۵۰۴**انتشار دهنده: علی پاینده

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار