• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۰ | کد خبر : 57505
 • تخصیص تنها ۲۰ درصد بودجه دفاعی قابل قبول نیست/دولت باید بودجه دفاعی را در اولویت قرار می داد

  تخصیص تنها ۲۰ درصد بودجه دفاعی قابل قبول نیست/دولت باید بودجه دفاعی را در اولویت قرار می داد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر خجسته با اشاره به اظهارات رئیس ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر اینکه تنها ۲۰ درصد بودجه دفاعی از سوی دولت تخصیص یافته است، گفت: تخصیص تنها ۲۰ درصد بودجه دفاعی قابل قبول نیست و دولت باید تخصیص این بخش از بودجه را در اولویت کاری خود قرار دهد.

  نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: امنیت کشور در گرو افزایش توان دفاعی است بنابراین نیروهای مسلح نیازمند تامین بودجه باید در اولویت کاری دولت و دستگاه های ذی ربط قرار بگیرد.

  وی تاکید کرد: مجلس عدم تخصیص کامل بودجه دفاعی را نمی پذیرد و همان طور که بارها تاکید کرده ایم باید این میزان بودجه افزایش یافته و دولت تمام تلاش خود را برای تامین آن به کار گیرد.

  خجسته اظهار داشت: اگر قصور یا تعللی در تامین بودجه دفاعی رخ دهد، امنیت کشور در خطر خواهد بود با این حساب تامین بودجه دفاعی، از اهمیت بیشتری به نسبت بودجه های دیگر از جمله عمرانی، مجلس و دولت دارد.

  عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: گله رئیس ستادکل نیروهای مسلح از تخصیص بودجه دفاعی قابل تامل است، مجلس موضوع را بررسی خواهد کرد و در صورت عدم تخصیص بودجه دفاعی به دولت مجدد تذکر خواهیم داد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار