• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵ | کد خبر : 57538
 • رکورددار یزدی روپایی ایران پیشنهاد ۱۵ میلیارد ریالی امارات را رد کرد


  حسینی فهرجی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت رد این پذیرش را عشق و دلبستگی عمیق خود به میهن اسلامی ذکر کرد و گفت: به هیچ وجه حاضر به حضور در کشور دیگر و ادامه فعالیت ها نمی باشم .
  وی ادامه داد: در ایران اسلامی زمینه های خوبی برای فعالیت و ارتقا وجود دارد که با همت و همراهی مسئولان بدون شک دیگر نیازی برای حضور در کشور دیگر و ادامه فعالیت نمی بینم .
  قهرمان روپایی ایران در ادامه خاطر نشان کرد: برای موفقیت و رسیدن به قله های بالاتر باید همواره در قالب یک برنامه مدون به تمرین و تلاش مضاعف مشغول بود و لحظه ای دست از آن برنداشت.
  حسینی فهرجی گفت: هم اکنون روزی هشت الی ۱۰ ساعت شامل تمرین عمومی و اختصاصی دارم و روپایی نیز به مدت سه ساعت و یک ساعت هم طناب زنی می کنم.
  وی هدفش را زدن رکورد ۳۰ ساعت روپایی و ثبت در کتاب گینس عنوان کرد و اظهار داشت : برای تحقق این امر به همراهی و حمایت جدی مسئولان اجرایی و ورزشی نیاز جدی است.
  رکورد دار روپایی ایران تصریح کرد: آخرین رکورد ۹ ساعت روپایی بدون استراحتی که انجام دادم مربوط به ورزشگاه آزادی و قبل از مسابقه بین ۲تیم استقلال و پرسپولیس است که در قالب ۸۱ دور در پیست این ورزشگاه به مسافت ۳۱ کیلومتر انجام گرفت .
  حسینی گفت: هدفم در آینده زدن رکورد ۱۵ ساعت بدون استراحت در روز است که امیدوارم با تمرین بیشتر و همراهی و حمایت مسئولان و حامی مالی در استان یزد انجام گیرد.
  وی رکورد های ثبت شده خود را تاکنون شامل رکورد یک کیلومتر ، پنج کیلومتر ، ۲۰ کیلومتر ، رکورد هشت ساعت و ۹ ساعت بدون استراحت ذکر کرد .
  قهرمان یزدی روپایی ایران همچنین از زدن رکورد ۲۰ساعت بزودی در استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد بتواند با تحقق آن یک افتخار دیگر برای این دیار و جامعه ورزش استان خلق کند.
  محمد حسین حسینی فهرجی ۲۵ ساله اهل و ساکن روستای فهرج از توابع بخش مرکزی یزد است .
  فهرج با سه هزار نفر جمعیت در ۱۵ کیلومتری یزد قرار دارد .
  ۷۵۳۶/ ۵۰۵۴ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: بهنام احمدی*
  irnayazdd@

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار