رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳ | کد خبر : 57550
 • اسماعیل کوثری:

  نیروهای امنیتی عراق حساسیت خود را حفظ می کردند حادثه حله رخ نمی داد

  به گزارش وعده صادق اسماعیل کوثری رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم، با اشاره به حادثه تروریستی حله و دلایل آن اظهار کرد: تکفیری ها در روزهای قبل از واقعه تروریستی “حله” نیز تصمیم به اقدامات انتحاری داشتند که به خاطر هوشیاری و دقت بالای نیروهای امنیتی به واسطه برگزاری مراسم اربعین حسینی، نتوانستند اقدامات مدنظر خود را انجام می دهند.

  اسماعیل کوثری

  وی افزود: بعد از ایام اربعین، به دلیل آنکه اکثریت زوار به مواطن خود بازگشته بودند فکر و ذهن نیروهای امنیتی تا حدی از عدم اقدامات تروریستی مطمئن شده بود؛ در حالیکه اگر نیروهای امنیتی عراق با همان شدت و حساسیت روزهای اربعین مراقب اوضاع بودند، شاهد چنین حادثه هولناکی نبودیم.
  رئیس سابق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با بیان اینکه تکفیری ها در ایام اربعین هم چندین بار قصد اقدامات تروریستی میان زوار داشتند ولی موفق نشدند، خاطرنشان کرد: نمی توان گفت هدف مستقیم تروریستها در “حله” ایرانی ها بودند؛ آنها حیوان هایی وحشی هستند که برایشان ملیت قربانیان تفاوتی نمی کند.

  به گزارش وعده صادق، روز پنج شنبه هفته گذشته بر اثر انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در یک پمپ‌بنزین در منطقه (الشوملی)شهر “حله”در جنوب بغداد تعدادی ایرانی شهید و مجروح شدند، گروهک تروریستی داعش مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفته است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار