• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵ | کد خبر : 57578
 • کلاه‌خودهای اسرائیلی بر سر نظامیان قطری

  به گزارش وعده صادق ، وبگاه اسرائیلی «اسرائیل دیفنس» اعلام کرد قطر به عنوان بخشی از قرارداد خرید جنگنده‌های «اف ۱۵» از آمریکا، کلاهخودهای نظامی ویژه‌ای نیز از شرکت اسرائیلی «البیت» خریداری خواهد کرد.

  بر اساس این گزارش، شرکت البیت ۷۲ کلاهخود ویژه جنگنده‌های اف ۱۵ به قطر خواهد فروخت و دلیل این معامله آن است که خلبان‌های قطری از تکنولوژی‌های جدید در فلسطین اشغالی برخوردار باشند.

  روابط قطر-اسرائیل که پیش‌تر حالت پنهانی داشت اخیر وارد مرحله آشکار شده بویژه پس از آنکه پرچم اسرائیل در سواحل قطر برافراشته شد.

  برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی جهان در قطر (در آوریل ۲۰۱۶) باعث جنجال گسترده‌ای در پایگاه‌های اجتماعی بویژه تویتر و محکومیت این اقدام از سوی کاربران این پایگاه‌ها شد.

  البیت سیستمز (Elbit Systems) شرکت هوافضا، صنایع جنگ‌افزاری و فناوری اطلاعات اسرائیلی است، که طیف گسترده‌ای از تجهیزات دفاعی و جنگ‌افزاری را تولید می‌نماید، این تجهیزات شامل سیستم‌های ارتباطات رادیویی، هواپیماهای بدون سرنشین، انواع رادارها، تجهیزات نیروی دریایی، سلاح‌های کنترل از راه‌دور و جنگ‌افزارهای الکترونیکی می‌باشد./فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار