• تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ | کد خبر : 57725
 • مالیات میلیاردی برای افرادی با موجودی ۲ میلیون تومان!/مردم فریب خورده ای که ممنوع الخروج شدند

  عدم وفای به عهد سازمان مالیاتی برای حل مشکل مرزنشینان فریب خوردهمحسن بیگلری درگفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان با بیان اینکه بسیاری از افراد مرزنشین در منطقه بانه و سقز گرفتار سودجویانی شده اند که با فریب آنها مالیات میلیاردی بردوش آنها گذاشته اند و فرار کرده اند، گفت: برخی ازاین مرزنشینان افرادی هستند که حتی برای رهن خانه درشهرستان با مشکل مواجه هستند و برای تامین هزینه های زندگیشان نیز دشواری دارند.

  دبیر کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: متاسفانه از کارت بازرگانی این افراد که کل سرمایه زندگیشان بیش از دومیلیون تومان هم نمی شود سوءاستفاده شده و الان برای آنها مالیات میلیاردی رقم خورده است.

  نماینده مردم سقز و بانه با یادآوری اینکه با رئیس سازمان مالیاتی دراین مورد صحبت کرده ایم، گفت: باید افرادی که بانی این موضوع بوده اند را پیدا کرد و میلیاردها پولی که از مملکت برده اند را به بیت المال بازگرداند.

  بیگلری با اشاره به مالیات میلیاردی مرزنشینان فریب خورده،‌ اظهار داشت: این افراد ممنوع الخروج شده و یارانه آنها نیز قطع شده است اگر چه این اقدامات دردی را دوا نمی کند و ما انتظار داریم اداره مالیاتی کشور و وزارت اقتصاد دراین قضیه ورود پیدا کرده و افرادی که این سوءاستفاده را کرده اند پیدا  کنند و پول‌هایی را که از این مسیر به دست آورده اند به بیت المال بازگردانند.

  دبیر کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: سازمان مالیاتی کشور قول داده بود که این مسئله را پیگیری کند ولی تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار