رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵ | کد خبر : 57749
 • شش جمله عجیب و تاریخی از کاسترو

  به گزارش وعده صادق مرگ فیدل کاسترو، نماد سوسیالیست و مقاومت علیه آمریکا پایان دوران کوبای کمونیست است. به بهانه درگذشت این مرد مبارز نقل قول‌هایی را از او می‌خوانیم: کاسترو در پاسخ به گزارش وضعیت قلب خود در ۱۹۷۲ نوشت: من قلبی از آهن دارم! کاسترو در سخنرانی خود در همایش جوانان کمونیست در ۱۹۷۸ […]

  به گزارش وعده صادق مرگ فیدل کاسترو، نماد سوسیالیست و مقاومت علیه آمریکا پایان دوران کوبای کمونیست است. به بهانه درگذشت این مرد مبارز نقل قول‌هایی را از او می‌خوانیم:

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو

  کاسترو در پاسخ به گزارش وضعیت قلب خود در ۱۹۷۲ نوشت: من قلبی از آهن دارم!

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو

  کاسترو در سخنرانی خود در همایش جوانان کمونیست در ۱۹۷۸ گفت: آیا رهبران آمریکا می‌توانند از حقوق بشر صحبت کنند در حالی که در کشور خود میلیونرها و فقرا زندگی می‌کنند، سیاه‌پوستان با تبعیض مواجه هستند، زنان به تن فروشی روی آورده‌اند و مردم آمریکای لاتین را استعمار و تحقیر و تقبیح می‌کنند؟

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو
  او سال ۱۹۸۵ اعلام کرد دیگر سیگار نمی‌کشد و گفت: به این نتیجه رسیدم که برای سلامت مردم کوبا باید سیگار را قربانی کنم و آن قدر هم دلم برای سیگار تنگ شده است.

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو

   

  کاسترو در سال ۲۰۰۰ با اشاره به عادت طولانی سخنرانی کردن گفت: شاید یک کم دیر به این نتیجه رسیدم که سخنرانی‌ها باید کوتاه باشند.

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو

   

  او در نامه‌ای به رهبر ونزوئلا، نیکولاس مادورو در سال ۲۰۱۵ نوشت: روسیه و چین مشکلات دنیا را خیلی بهتر از آمریکا می‌دانند چون جنگ‌های فاجعه‌باری که فاشیسم بر آنان تحمیل کرده را تجربه کرده‌اند. شکی ندارم که آن‌ها با سنت‌های تاریخی و تجربه انقلابی‌ که دارند تلاش خواهند کرد تا از جنگ جلوگیری کرده و به توسعه صلح آمیز ونزوئلا، آمریکای لاتین، آسیا و آفریقا کمک کنند.

  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو

   

  فیدل کاسترو در یک سخنرانی در کنگره حزب کمونیست کوبا در سال ۲۰۱۶ گفت: نزدیک به ۹۰ سال دارم و به زودی مانند دیگر انسان‌ها از دنیا خواهم رفت. مرگ برای همه است اما ایده کمونیست‌های کوبایی شاهدی است که اگر با شرافت و ترحم کار کنیم می‌توانیم ارزش‌ها و کالاهایی که مردم نیاز دارند را تولید کنیم.
  نقل قول‌هایی از فیدل کاسترو
  منبع: آر تی

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار