• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۵ | کد خبر : 57984
 • محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات پایانی ماه صفر

  پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پایانی ماه صفر را اعلام کرد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی چند روز آینده (سه‌شنبه تا جمعه) به شرح زیر است:

  «

  ۱٫موتورسیکلت :

  تردد موتور سیکلت تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۲ آذرماه) از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

  تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  ۲٫سواری:

  محور کرج-چالوس:

  الف – تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه (۱۲آذرماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ روز جمعه( ۱۲آذرماه) از مرزن آباد به سمت کر، یک طرفه خواهد بود.

  محور هراز:

  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز جمعه (۱۲ آذرماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روز جمعه (۱۲ آذرماه) از آب اسک به سمت تهران، یکطرفه خواهد بود.

  محور قدیم مشهد – ملک آباد :

  تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک آباد از ساعت ۶ الی ۱۸ روزهای شنبه تا چهارشنبه ممنوع است. ( مخصوص تردد زائران پیاده )

  ۳٫ وسایل نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی و یافاسدشدنی):

  ۳٫۱- محور کندوان:

  تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

  ۳٫۲- محور هراز:

  الف-تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

  ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۲ روز پنجشنبه و نیز از ساعت ۶ روز جمعه (۱۲ آذرماه) الی ۶ روز شنبه (۱۳ آذرماه) از محور هراز ممنوع است.

  ۳٫۳- محور فیروزکوه:

  تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۲ روزهای چهارشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

  ۳٫۴- محور قدیم قزوین – رشت و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ساعت ۸ الی ۲۳ روزهای چهارشنبه و جمعه (مورخ ۱۰ و ۱۲ آذرماه) در محور فوق ممنوع است.

  ۳٫۵- آزاد راه قزوین – کرج و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۳ روز جمعه ( ۱۲ آذرماه) در محور فوق ممنوع است.

  ۳٫۶- محور اردبیل- آستارا و بالعکس:

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۳ روزهای چهارشنبه و جمعه مورخ ۱۰ و ۱۲ آذرماه در محور فوق ممنوع است.

  ۳٫۷- محورهای قوچان – مشهد ، سبزوار – مشهد ، گناباد – مشهد و تربت جام – مشهد و کلیه محورهای استان خراسان رضوی :

  الف – تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۳ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۹ و ۱۰ آذرماه در محور فوق ممنوع است.

  ب- تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک آباد از ساعت ۶ الی ۱۸ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ممنوع است. ( مخصوص تردد زائران پیاده )

  ۳٫۸- محور سلفچگان – قم :

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۳ روز جمعه ۱۲ آذرماه در محور فوق ممنوع است.

  ۳٫۹- محورهای قدیم ساوه – همدان و بالعکس:

  تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۳ روز چهارشنبه در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزاد راه ساوه – همدان است.

  ۳٫۱۰- اصفهان محور نایین – خور – طبس :

  تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۳ روز جمعه (۱۲ آذرماه) در محور فوق ممنوع است.

  ۳٫۱۱- محور هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز – شهرکرد و بالعکس :

  تردد انواع کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۰ الی ۲۲ روز جمعه(۱۲ آذرماه) در محور فوق ممنوع است

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار