رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰ | کد خبر : 58128
 • عضو هیأت رییسه مجلس دهم آذرماه روز مجلس را تبریک گفت

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه پارلمانی خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی دهم آذرماه روز مجلس را تبریک گفت.

  متن این پیام به شرح ذیل است:

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

  و امرهم شوری بینهم

  دهم آذرماه یادآور و گرامیداشت تلاش‌ها و مبارزات تاریخی نماد حق‌طلبی، اسوه آزادگی و آزادی‌خواهی روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس است که همواره بر علیه رژیم جور و فساد و قلدرمآب زمان، همچون به قامت یک کوه استوار ایستادگی نمود تا بهانه‌ای نیک باشد برای نام گذاشتن به نام روز مجلس و نمادی باشد در باب قانون‌گرایی و تبعیت و الزام همگان از نص صریح قانون.

  هم‌پوشانی و مناسبت نامگذاری روز مجلس با سالروز شهادت شهید مدرس، آیتی جاودان از بیان شاخص‌های اصیل و ماندگار مسیر مبارزه و ایستادگی وکلای ملت در مقابل استبداد و استعمار بیگانه و دفاع از کیان و استقلال کشور است، که سرانجام فصل زرینی را در تاریخ ایران اسلامی رقم زد.

  از این جهت است که جایگاه مجلس شورای اسلامی فراتر از بحث وجودی و فلسفی ساختارهای حکومتی که مهمترین و اصلی‌ترین رکن قانونگذاری و نظارت در نظام جمهوری اسلامی ایران و یک‌ مرکز اساسی‌ و تعیین‌کننده‌ برای‌ انقلاب‌ است، از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و شاخص بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها، قانونگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها می‌باشد.

  آنگونه که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی فرمودند، بدون شک مجلس در رأس همه امور است و لاجرم برای حفظ این جایگاه والا و رفیع وظیفه خطیری بر دوش یکایک نمایندگان محترم مجلس به مثابه عصاره‌های فضایل این ملت استوار است.

  مجلس به عنوان مظهر آراء مردم در اداره این نظام رابطه معناداری با تمامی اجزاء دارد. به نحوی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند: سلامت نظام، به سلامت مجلس وابسته است. یک مجلس سالم و قوى و کارآمد و داراى اعضاى مؤمن و منطبق با ضوابط، خواهد توانست پشتیبانى قانونى نظام را به شکل صحیحى انجام بدهد.

  از همین روی اینجانب به عنوان نماینده منتخب ملت که چند سالی است افتخار حضور در خانه ملت را یافته‌ام اعتقاد دارم وجود چهار ویژگی احساس مسئولیت، استقلال، شجاعت و تخصص‌گرایی در شاکله مجلس شورای اسلامی می‌تواند این قوه را در جایگاه حقیقی و واقعی خود قرار داده و در پرتو رهنمودهای فاضلانه و روشنگرانه مقام معظم رهبری منتخبان مردم تا آخرین روز بر عهد خویش با ملت بزرگوار ایران اسلامی مبنی بر انجام صحیح امور تقنینی و نظارت دقیق بر امور جاریه پا بر جا بمانند.

  رجاءِ واثق دارم، مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم در خانه ملت همچون گذشته با اشراف کامل بر مشکلات مردم، تلاش خواهند نمود تا با تعامل و همکاری نزدیک با سایر قوا در مسیر رفع مسائل مردم به ویژه در حوزه معیشت و ایجاداشتغال و رفع بحران بیکاری گام‌های بلند و ارزنده‌ای بردارند.

  اینجانب دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را به ریاست و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده و توفیق حرکت صحیح توأم با بصیرت تمامی کارگزاران نظام و خدمتگزاران ملت را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار