• تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰ | کد خبر : 58140
 • خیز مجلس ایران برای مقابله به مثل با آمریکا

  خیز مجلس برای مقابله به مثل با آمریکابه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، بهروز نعمتی با اشاره به تصویب تمدید قانون داماتو برای ۱۰ سال در مجلس سنای آمریکا گفت:مجلس ایران تاکنون دو اقدام در مقابله با تمدید داماتو در مجلس نمایندگان آمریکا انجام داده که یکی از این اقدامات تهیه قطعنامه ای است که به امضای ۲۲۰ نفر از نمایندگان رسیده و اقدام دیگر تهیه طرح دو فوریتی ممنوعیت استفاده از کالاهای آمریکایی است که به هیئت رییسه تقدیم می شود و این پاسخی به تصمیم مجلس آمریکا است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با بیان اینکه پیرو بیانات مقام معظم رهبری مجلس واکنش جدی و قاطعی به تصویب ۱۰ ساله قانون داماتو نشان خواهد داد، افزود:آمریکا علاوه بر تمدید داماتو از فعالیت بویینگ و شرکت های زیرمجموعه آن با ایران جلوگیری کرده است، بنابراین ایران علاوه بر دواقدام ذکر شده اقدامات جدی و قاطع دیگری انجام خواهد داد.

  مجلس با تصویب طرح ممنوعیت خرید کالاهای آمریکایی به اقدامات آمریکا پاسخ می دهد

  نعمتی، با اشاره به اینکه ایران نقض و اجرای برجام توسط آمریکایی ها را رصد می کند،ادامه داد:مجلس با تصویب طرح ضداستکباری ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی  آمریکایی قطعا به اقدامات آمریکایی پاسخ می دهد و در ادامه گام های موثر و مهم دیگری را برخواهد داشت.

  عضوهیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:مجلس در برابر سیاست‌های ضد برجامی مجلس آمریکا ابتکار عمل به خرج می دهد و با استفاده از ابزار خود به سیاست های استکباری آمریکا پاسخ قاطع می دهد.

  بر اساس این گزارش، سنای آمریکا با اکثریت مطلق (۹۹ رأی موافق-صفر رأی مخالف) تمدید قانون تحریم‌ها علیه ایران را برای یک دوره ۱۰ ساله دیگر تصویب کرد،پیش از این مجلس نمایندگان آمریکا تمدید قانون تحریم‌های ایران را با اکثریت آراء برای یک دوره ۱۰ ساله دیگر به تصویب رسانده بود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار