• تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱ | کد خبر : 58144
 • به گزارش وعده صادق ،ولی الله نانوا کناری گفت: ما نسبت به همه بد عهدی ها و مواردی که عزت و اقتدار نظام ما را مورد خدشه قرار می دهد اقدامی متقابل خواهیم داشت.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه حتما یک اقدام متقابل در مقابل این رفتار خواهیم داشت اظهار داشت: ما حتما با این اقدام برخورد خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد به منافع ملی ما تعدی کند.

  نانواکناری با اشاره به اینکه این قانون هنوز به تصویب رئیس جمهور آمریکا نرسیده است و برای اجرا نیازمند تایید رئیس جمهور است بیان داشت: بر این اساس این موضوع قابل تامل است چون موضوعاتی از این قبیل حتما باید به تصویب رئیس جمهور آمریکا برسد، تا قانونی شود.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: مطمئنا ما در مقابل اقداماتی که اثر منفی در کار ما داشته باشد یک اقدام قاطع و موثر خواهیم کرد.

  نانواکناری با تاکید بر اینکه ما به روال سابق کاری خودمان بازخواهیم گشت اظهار داشت: آنچه که صلاح کشورمان است حتما انجام خواهیم داد.

  وی افزود: تاسیسات هسته ای را فعال تر از قبل ادامه خواهیم داد.

  نانواکناری در پایان خاطرنشان کرد: حتی راکتور آب سنگین اراک را که در آن بتن ریخته شده بود به حالت قبل باز می گردانیم./میزان

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  یاوران و خادمان وقف سال ۹۵ تجلیل شدند/ تقدیر از خبرگزاری مهر ورود مشکوک پدر مسی به بارسلونا/ عجله برای تمدید قرارداد لیونل عکس/ تشییع ﭘﯿﮑﺮ ۱۱ ﺷﻬﯿﺪ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺣﻠﻪ در اهواز هشدار پلیس درباره ترافیک سنگین معابر تهران در عصر امروز این مارگیر افسونگر مثل آب خوردن مار می گیرد+ فیلم نهاوندیان با رییس جمهوری سوئیس دیدار کرد انتقاد از رفتار متناقض «روحانی» در ماجرای لغو سخنرانی ۲ نماینده مجلس بسیج پزشکی در خط مقدم جبهه‌های مقاومت حضور دارد/ بسیج یک نعمت بی‌بدیل درکشور است ادامه پیشروی ارتش سوریه در شرق حلب/ نفس تروریست‌ها به شماره افتاده است اقدام متقابل در شصتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله تهمتی که به حوزه های علمیه می زنند آغاز تغییر اسکناس‌ها از سال آینده/صفرها را در آینده حذف می‌کنیم رهبر معظم انقلاب:همه همّت گماریم که نماز را در جایگاه شایسته‌ خود بشناسانیم تشدید تنش در روابط آنکارا-برلین/ سفیر آلمان احضار شد عکس/ بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز افزایش تلفات زلزله مهیب در اندونزی صراط مستقیم و حیات طیبه‌ی هر جامعه تنها با اقامه‌ی نماز در آن تحقق می‌یابد پشتیبانی و تولید مصالح مورد نیاز طرح ۴۶ هزار هکتار در سیستان از اولویت های این وزارت است فیلم/ پذیرایی از گله گوسفند با سالاد کلم،درسایه خواب مسئولان! حذف بی‌خاصیت