رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۶ | کد خبر : 5853
 • آخرین وضعیت کارگردان «یوسف پیامبر» از زبان همسرش/ از کار افتادن ریه‌های سلحشور صحت ندارد

  همسر فرج‌الله سلحشور کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص آخرین اخبار از وضعیت جسمانی این کارگردان، در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: آقای سلحشور از روز پنجشنبه 25 دی‌ماه، در بخش ICU بیمارستان بقیه‌الله بستری شد.
  وی ادامه داد: روز گذشته دکتر او گفت که باید صبر کنیم تا ببینیم وضعیت سلحشور چگونه خواهد شد و در حال حاضر نمی‌توان نظر قطعی داد.
  همسر سلحشور بیان کرد: وی در حال حاضر کاملا هوشیار است؛ اما به دلیل اینکه برای تنفس از لوله استفاده شده است، امکان صحبت کردن را ندارد.
  وی تاکید کرد: از کار افتادن ریه‌های فرج‌الله سلحشور صحت ندارد. در واقع هر دو ریه او از کار نیفتاده است؛ بلکه یک ریه درگیر است و ریه دیگر به طور کامل کار می‌کند.
  وی عنوان کرد: روز گذشته علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی به ملاقات سلحشور آمد. از هنرمندان نیز آقایان شورجه و آذین از او دیدن کردند.
  همسر کارگردان «یوسف پیامبر» گفت: ملاقات وی فقط از پشت شیشه امکان‌پذیر است و ملاقات حضوری با او مقدور نیست. در حال حاضر باید داروهایی که برای او تجویز شده است، مصرف شود تا ببینیم نتیجه چه خواهد شد.
  وی در پایان تاکید کرد: از مردم تقاضا دارم تا برای بهبود وضعیت هنرمند کشورشان دعا کنند تا هر چه زودتر بهبود یافته و به آغوش خانواده بازگردد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار