• تاریخ انتشار: شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱ | کد خبر : 61449
 • برای افرادی که ترس و دلهره دارند این میوه معجزه می کند

  به گزارش وعده صادق ،آیت الله تبریزیان درباره فواید میوه به از منظر روایات اظهار داشت: “به” قلب را تقویت و انسان را تیزهوش می‌کند.

  به‌گفته وی “به” قلب را جلا می‌دهد و تزکیه نفس ایجاد می‌کند, “به” سنگینی قلب و سینه و هم و غم را برطرف، همچنین ذهن و حافظه را زیاد و ذهن را صاف می‌کند.

  این محقق طب اسلامی افزود: “به” عقل و قدرت درک را افزایش می‌دهد، همچنین حکمت را زیاد و افراد ترسو را شجاع می‌کند، پس برای افرادی که ترس و دلهره دارند مفید است.

  میوه “به” انسان خسیس را سخاوت‌مند و انسان را با حلم, وقار و دانا می‌کند

  تبریزیان اضافه کرد: میوه “به” انسان خسیس را سخاوتمند و انسان را با حلم و وقار و دانا می‌کند، همچنین برای معده مفید است و رنگ رخسار را صاف, شفاف و زیبا می‌کند.

  وی ادامه داد: میوه “به” فرزند را زیبا می‌کند و اگر پدر و مادر قبل از باردار شدن مدتی “به” را در رژیم غذایی خودشان قرار دهند بسیار به زیبا شدن فرزندشان کمک می‌کنند. میوه “به” بدن را تقویت می‌کند و برای بینایی مفید است.

  سفارش‌هایی در مورد مصرف “به” از منظر روایات

  تبریزیان عنوان کرد: بهتر آن است که “به” را ناشتا بخورید، البته “به” پخته قبل از صبحانه با شکم خالی؛ بهتر است ۳ روز پشت سر هم صرف شود تا فواید آن در بدن حاصل شود.

  وی افزود: بهترین نوع “به” نوع شیرین و خوشبو است، “به” باید عطر داشته باشد و نشانه مرغوبیت “به” عطر داشتنش است همچنین سفارش شده که “به” با هسته میل شود.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار