• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵ | کد خبر : 62089
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مرضیه وحیددستجردی عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص برنامه این جبهه برای به وجود آوردن اجماع و اعتماد بین نیروهای انقلابی گفت: هر جریانی اگر بخواهد موفق باشد باید همدل، یار و متحد باشد، در واقع کسانی که معتقد به ارزش‌های اسلامی و انقلابی هستند و مردم را قبول دارند باید متحد شوند.

  وی افزود: لازمه بازگرداندن اعتماد در بین نیروهای جریان انقلابی، اتحاد و وحدت است و ما هم با همین مجامع و همایش‌ها به دنبال ایجاد اتحاد و وحدت هستیم.

  عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: اعضای این جبهه هیچ چیزی را برای خود نمی‌خواهند و نیازی هم ندارند، هدف آن‌ها این است که کسانی بر سرکار بیایند که خدمتگزار مردم باشند و مشکلات مردم را بدانند و آن‌ها را حل کنند و از همه‌ی افرادی هم که نیت خیری در این راستا دارند دعوت به عمل می‌آورند.

  وحیددستجردی در خصوص کاندیدای این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنوز هیچ شخص یا اشخاصی را برای کاندیداتوری در نظر نداریم، منتظریم مجامع تشکیل شود، یک تعدادی خودشان کاندیدا می‌شوند و تعدادی را هم مردم کاندیدا می‌کنند، سپس ما کاندیداها را بررسی می‌کنیم.

  وزیر اسبق بهداشت و درمان همچنین در خصوص برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات شورای شهر گفت: این موضوع در جلسات بعدی توسط سخنگو اعلام می‌شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار