رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۰ | کد خبر : 62137
 • طرح تفصیلی کن در راه تصویب

  فرماندار تهران از تهیه طرح تفصیلی کن خبر داد و گفت: این طرح پس از تصویب در کمیسیون ماده ۵ و شورای عالی شهرسازی و معماری قابل اجرا خواهد بود.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی در حاشیه جلسه ساماندهی و بررسی مشکلات منطقه کن در جمع خبرنگاران افزود: در پی جلسه عمومی که با شهروندان منطقه کن داشتیم امروز جلسه‌ای برای بررسی مشکلات و معضلات این منطقه و همچنین تشریح طرح تفصیلی کن با حضور نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، شهردار منطقه ۵، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران و نمایندگان شورایاری محلات کن برگزار شد.

  وی افزود: طرح تفصیلی کن در حال حاضر تهیه شده است و مراحل تصویب آن در کمیسیون ماده ۵ و شورای عالی شهرسازی و معماری در حال پیگیری است. همچنین در شورای اسلامی شهر تهران نیز این موضوع از طریق محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران پیگیری می‌شود.

  وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۷۰ هکتار از اراضی کن به صورت فریز درآمده لذا لازم است که تصمیم درستی اتخاذ شود تا هم به نفع مردم باشد و هم به نفع شهر تهران.

  فرماندار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر لزوم ساماندهی مسائل فرهنگی این منطقه و مقابله با آسیب‌های اجتماعی و همچنین ساماندهی اتباع بیگانه گفت: مقرر شد که مسائل فرهنگی این منطقه به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و در خصوص اتباع نیز طرح ساماندهی اجرایی شود تا نیروهای کاری که از اتباع هستند و در این منطقه مشغول به کار هستند علاوه بر شناسایی به صورت ساماندهی شده در این منطقه سکونت داشته باشند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار