رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹ | کد خبر : 62166
 • میزبانی بحرین از تاجران یهودی گامی در جهت عادی سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی

  به گزارش وعده صادق

  به نقل از الاخبار، اسرائیل از سفر چند روز پیش تعدادی از تاجران یهود به بحرین بسیار خرسند و راضی است و رسانه های اسرائیلی نیز در  پوشش آن تصاویری از جشن یک عید یهودی در منطقه سار در غرب منامه را نشان دادند.

  در این تصاویر ویدئویی همچنین تاجران بحرینی در همراهی با همتایان یهودی خود و مشارکت در جشن و پایکوبی نشان داده شدند.

  شگفتی یهودیان از میزبانی گرم بحرین

  در همین ارتباط شبکه ۱۰ تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که یهودی ها از میزان مشارکت میزبانی بحرینی در این جشن که به داشتن «رویکرد مذهبی بهودی افراطی» معروف است، شگفت زده شدند.

  گزارش رسانه های اسرائیلی کذب بودن اخبار منابع بحرینی نزدیک به پادشاه مبنی بر اینکه مهمانان فقط تعدادی تاجر و خاخام یهودی بودند، ثابت کرد و پایگاه تایمز اف اسرائیل در این باره نوشت: سفر هفته گذشته تعدادی از خاخام های جنبش حباد یهودی که به افراطگرایی معروف است،  به دعوت شخص پادشاه بحرین صورت گرفت.

  سفر این هیئت صهیونیستی به بحرین یک گام دیگر در مسیر تقویت عادی سازی فرهنگی، امنیتی، نظامی و اقتصادی به شمار می آید و مقدمه تقویت روابط در سطح سیاسی است.

  همچنین قرار است بحرین در ماه آینده میلادی میزبان یک هیئت ورزشی اسرائیلی باشد. با وجود اعتراض و محکومیت این سفر از سوی جمعیت مقاومت در برابر عادی سازی و نهادهای مختلف بحرین، علی بن خلیفه آل خلیفه رئیس فدراسیون فوتبال بحرین تاکید کرد مسئولان کشور با سفر هیئت اسرائیلی به منامه موافقت کرده اند.

  جهانگردان اسرائیلی در راه بحرین

  به نوشته روزنامه های گاردین و ایندیپندنت انگلیس، مسئولان بحرینی به شرکت های هواپیمایی اسرائیل اجازه داده اند از حریم هوایی بحرین استفاده کنند و تلاش برای تاسیس سفارت و دفاتر تجاری نیز در جریان است و به جهانگردان اسرائیلی اجازه داده می شود به بحرین سفر کنند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار