• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵ | کد خبر : 62223
 • سران فتنه زبان

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید رحیم توکل با اشاره به فرارسیدن هفتمین سالگرد یوم‌الله ۹ دی ابراز داشت: فتنه‌گران در سال ۸۸ به ارزش‌های دینی و انقلابی مردم بی‌حرمتی و خیانت کردند و مردم وقتی جنایت‌های این‌ها را مشاهده کرده غیرت دینی‌شان به جوش آمد و وارد صحنه شده و بساط فتنه و فتنه‌گر را برچیدند.

  وی افزود: آنچه قابل‌توجه است این‌که حامیان و دست‌اندرکاران فتنه  صرفاً به شخص و افراد خیانت نکردند بلکه متأسفانه بالاتر از آن به عالم دین و اسلام خیانت شد و آن‌ها در واقع کاری کردند که دنیا علیه انقلاب زبان گستاخی‌اش باز شد.

  استاد حوزه علمیه قم همچنین اظهار داشت: بی‌شک مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با توجه به شاخصه‌های دین‌مداری و انقلابی بودن خود در برابر این جنایت به‌صورت خودجوش قیام نموده و وقتی به‌طور مشهود نسبت به‌نظام و اسلام احساس خطر کردند در معرکه حاضر شدند بی‌آنکه کسی آن‌ها را دعوت کرده باشد و این مسئله در دنیا امر بی‌سابقه‌ای است.

  وی گفت: به تعبیر رسای مقام معظم رهبری، این یوم‌الله ۹ دی در تاریخ ماندگار شد و بار دیگر بصیرت و هوشیاری انقلابی مردم ایران برای جهانیان به اثبات رسید و مستکبران دنیا فهمیدند که در برابر ملتی استوار، بصیر و انقلابی قرار دارند که دست از رهبر و ارزش‌های اسلامی و انقلابی خود نمی‌کشند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار