رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ | کد خبر : 62287
 • حماسه نهم و دهم دی ۲ روی سکه استکبارستیزی است


  آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد افزود: آغاز نهضت امام خمینی (ره) تا پیروزی آن ۱۵ سال به طول انجامید که این مدت مملو از تلاش آمریکا برای به ثمر نرسیدن انقلاب بود.
  وی اظهار کرد: از این رو در سال ۱۳۵۷ و همزمان با فرار شاه و اوج گرفتن انقلاب، آمریکا مستشار خود را برای نابودی و سرکوب انقلاب به ایران فرستاد.
  وی گفت: هایزر پس از آمدن به ایران و مشاهده لشکر گارد شاهنشاهی تصمیم گرفت به جای وارد کردن نیروی آمریکایی از این گارد برای سرکوبی انقلاب استفاده کند اما در مقابل تقوا و شهامت ملت ایران ناکام ماند.
  آیت الله علم الهدی افزود: پس از فرار این ژنرال آمریکایی و شکست وی در ایران، دشمنی آمریکا ادامه یافت اما مسیر این دشمنی پس از جنگ نظامی به سوی فتنه تغییر پیدا کرد.
  وی اظهار کرد: با گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب، فتنه های بسیار برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا صورت گرفت اما هیچ یک برجسته تر از فتنه سال ۱۳۸۸ نبود.
  نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: حماسه ۹ دی سال ۱۳۸۸ امتداد حماسه ۱۰ دی ۱۳۵۷ بود و جلادان شاه در سال ۱۳۵۷ و سران فتنه در سال ۱۳۸۸ همه کارگزاران آمریکا برای از بین بردن انقلاب اسلامی بودند.
  وی ادامه داد: در جریان فتنه سال ۱۳۸۸ بسیاری از خواص بی تفاوت بودند و به رغم اینکه وزیر امور خارجه وقت آمریکا به صراحت اعلام کرده بود آمریکا جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ ایران را هدایت می کند، هیچ بصیرتی از سوی برخی خواص نظام نشان داده نشد و از این موضوع غفلت کردند.
  آیت الله علم الهدی گفت: باید خط و جریان فتنه شناخته شود تا اگر قرار باشد فردی وارد عرصه نظام شود آن فرد امتداد دهنده خط جلادان شاهنشاهی نباشد.
  وی افزود: عنصری که به هر قیمت می خواهد به قدرت برسد در مسیر غفلت گام برمی دارد و از جریان حق دور می شود.
  ۷۵۰۵ / ۶۰۵۳ خبرنگار: ندا جواهرفر** منتشرکننده: محمد حسین علی مقدم

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار