رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵ | کد خبر : 62317
 • خط بایکوت مردم ایران را برای پاسداشت گسترده حماسه ۹ دی مصمم‌تر کرد/خط بصیرت همچنان زنده و فعال است

  گروه سیاسی ـ خداوند دانا و توانا را سپاس که یکبار دیگر در هفتمین سالروز پاسداشت حماسه نهم دی، امت اسلامی با بصیرت، عزم راسخ و شور و نشاط انقلابی و پیوند مستحکم خود را با امام امت در برابر جهانیان به نمایش گذاشت. حضور گسترده مردم ایران در برنامه های امسال نشان داد که خط بصیرت، روح و تفکر انقلاب اسلامی همچنان زنده و بالنده است.

  دقیقا آنچه که امروز بعنوان فتنه جدید هدف قرار گرفته است. فتنه جدید استحاله روحیه انقلابی در مردم ایران است. بی جهت نیست که فتنه گرانی که همچنان درکشور حیات سیاسی دارند بدنبال بایکوت روزها و مناسبت های انقلاب باشند.

  فعالیت خودش و فراگیر امسال در هفتمین سالگرد پاسداشت حماسه نهم دی که با یادآوری امام عزیز و گرانقدر امت اسلامی مقام معظم رهبری آغاز گردید، نشان داد که نهم دی بعنوان یک خاطره پرشکوه تاریخی همواره مورد توجه آحاد ملت ایران بوده و هرسال با شور و هیجان و برنامه های متنوع تری برگزار خواهد شد.

  سپاس و تشکر از امت اسلامی بصیر و لحظه شناس که با لبیک به فراخوان امام خود در ماندگار نمودن حماسه نهم دی با عزم راسخ و شور و نشاطی به یاد ماندنی در هفتمین سالگرد آن روز خاطره انگیز تاریخ انقلاب اسلامی به میدان آمدند و زنده بودن روحیه و تفکر انقلاب اسلامی و مردمسالاری دینی را در چهره درخشان خود به جهانیان و فتنه گران نشان دادند.

  حقیقتا حضور گسترده مردم ایران در برنامه های امسال نشان داد که خط بصیرت همچنان زنده و فعال است.

  حماسه نهم دی در خاطره ملت ایران تاریخ ساز و ماندگار شد و حیات و بالندگی انقلاب اسلامی را به تصویر کشید و مشت محکمی بر دهان همه کسانی زد که در سال ۸۸ آرزوی پایان نظام جمهوری اسلامی را داشتند.

  در این روز اراده و وحدت یک ملت به صورت یکپارچه به نمایش گذاشته شد و به خطرناک ترین جنگ علیه نظام و پیچیده ترین فتنه پایان داد که اگر فتنه به اهداف شوم خود می رسید، امروز یا از نظام جمهوری اسلامی و تفکر انقلاب خبری نبود و یا ایران اسلامی به بی ثبات ترین کشور منطقه تبدیل می شد. این روز، بعنوان روز بصیرت و میثاق عاشورایی مردم عزیز ایران اسلامی با ولایت در تاریخ ماندگار شد.

  امروز کشور در آستانه انتخابات مهم و جدیدی قرار دارد. متاسفانه همچنان جریان فتنه فعال است. برخی از کسانی که فتنه براه انداختند و یا با جریان فتنه همراهی کردند همچنان بر مواضع خود و تحلیل های نادرست و مغرضانه خود اصرار دارند و بسترهای نفوذ دشمن را فراهم می کنند. و فرهنگ و تفکر انقلابی را در جامعه هدف قرار می دهند و همچنان در برابر دولتمردان فاسد غربی سر تعظیم فرود آورده و به آنها اعتماد می کنند و نسخه پیشرفت کشور را هضم شدن در هاضمه استکبار جهانی می دانند و قدرت درونی نظام را که جلوه ای از آن حماسه نهم دی بود باور ندارند.

  حماسه نهم دی؛ الگوی کارآمدی برای مواجهه با چالش های جدید است. امروز پاسداشت حماسه نهم دی؛ جلوگیری از نفوذ مجدد جریان فتنه در بستر انتخابات پیش رو است. جریان مومن انقلابی باید با قدرت، روز افزون تر و همراه با ابتکار و خلاقیت اقدامات تبیینی و بصیرت افزای خود را گسترش دهد.

  تجربه فتنه ۸۸ نشان داد که حرکت بر خط بصیرت یک نیاز مستمر و همیشگی است و برنامه های تبیینی و تحلیلی در طول سال برای مقابله با استراتژی نفوذ فکری و فرهنگی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

  تبلور بزرگداشت حماسه نهم دی در امسال بیش از سالهای گذشته بود و از جلوه های ویژه ای برخوردار بود.

  استقبال مردمی از برنامه ها، آنچنان گسترده بود که واکنش و خشم دشمنان نظام و فتنه گران داخلی را برانگیخت و در سایت و رسانه های خود با حرف های تکراری آشکار ساختند.

  امسال با نگاهی متفاوت و متناسب با شرایط، برنامه ها و تلاش ها گسترده تر شد. تلاش ها در شرایطی انجام شد که برخی بدنبال پاک کردن این مناسبت و خاطره زیبای تاریخی آن بودند.

  خط بایکوت و انکار حماسه نهم دی، مردم ایران را برای پاسداشت مردمی و گسترده این مناسب مصمم تر کرد. حضور مردم در برنامه های امسال در سراسر کشور پرشور تر بود. اقدامات ابتکاری مردمی و افرایش محصولات هنری و رسانه ای و تجمع های مردمی بصیرت افزا در بزرگداشت حماسه نهم دی نشان داد، ظرفیت مردمی گسترده ای برای ناکام ساختن فتنه های جدید در کشور وجود دارد.

  اقدامات موثر ستادهای بزرگداشت حماسه نهم دی استان ها و شهرستان ها برای هماهنگی برنامه ها در خور تقدیر و تشکر است. برخی از استان ها و شهرستان ده روز و برخی یک هفته برنامه های متنوع تبیینی و بصیرتی با مخاطب قرار دادن اقشار مختلف جامعه تدارک دیدند.

  بخش مردمی ستاد بزرگداشت نهم دی امسال با تنوع برنامه فعال تر شد. برخی از کارهای امسال مانند؛ نشست های تبیینی تحلیلی بصیرت افزا در طول حدود یکهفته در سراسر کشور، تولیدات جدید هنری، رسانه ای، تجسمی، نمایشگاهی، تالیف کتب جدید، همایش های علمی، مقالات و یادداشت های جدید، اقدامات ویژه خبرگزاری ها، مطبوعات و سایت های خبری، اقدامات ابتکاری، خودجوش و جریان ساز جبهه مومن فرهنگی انقلاب اسلامی در فضای مجازی، تبلیغات گسترده محیطی در فضای بصری کشور حتی در روستاها در مورد نهم دی، هفتمین جشنواره مردمی عمار، سومین جشنواره مردمی تجسم بصیرت، و همایش نکوهداشت فعالان جبهه مردمی ” علمداران بصیرت” و رونمایی از آثار جدید هنری و رسانه ای بخشی از برنامه هایی بود که امسال مورد توجه قرار گرفت.

  ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی اعلان می دارد؛ دبیرخانه مرکزی و استان های این ستاد در طول سال برای دریافت ایده ها و برنامه های جدید و نوآورانه فعال است. از همه خطبا و مبلغان دینی محترم، ائمه جمعه و جماعات محترم، حوزه های علمیه، اساتید گرانقدر دانشگاه ها، تحلیلگران محترم سیاسی، مدیران انقلابی و فعال فرهنگی، موسسات و تشکل های مردم نهاد، هیات های مذهبی، فعالان جوان در جبهه مردمی انقلاب اسلامی، مدیران محترم رسانه ای، خبرگزاری ها و مطبوعات، شهرداری ها، نهادهای فرهنگی تبلیغی انقلاب به ویژه؛ خطباء و مبلغین، تحلیل گران سیاسی و فرهنگی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان بسیج مستضعفان، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، شهرداری تهران، خبرگزاری ها، سازمان ها و مراکز مردم نهاد فعال فرهنگی، سپاسگذاری و تقدیر می گردد.

  از خداوند متعال عزت، سربلندی و توفیقات روز افزون برای ملت با بصیرت ولایتمدار ایران اسلامی مسألت می کنیم.

  علی‌محمد نائینی

  رئیس ستاد مرکزی حماسه نهم دی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار