رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰ | کد خبر : 62373
 • حریق گسترده انبار لوازم خانگی در خیابان جمهوری + عکس

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از حریق گسترده یک انبار لوازم خانگی در خیابان جمهوری خبر داد و گفت که در جریان عملیات اطفای حریق در این انبار یک آتش نشان دچار مصدومیت شد.

  سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: وقوع حادثه حریق در یک انبار لوازم خانگی در ساعت ۱۸:۳۵ روز پنج شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در خیابان جمهوری، ابتدای خیابان جمالزاده اعزام کرد.

  وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه ادامه داد: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد حریق در انبار پشت یک فروشگاه به مساحت حدود ۲۰۰ مترمربع رخ داده و شعله های آتش در حال سرایت به اماکن مجاور است.


  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه این انبار دارای سقف شیروانی بود و داخلش نیز مملو از لوازم خانگی بود، ادامه داد: حریق در حال سرایت به قسمت زیرزمین و رمپ ورودی پارکینگ بود که آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار آن شدند.

  ملکی با بیان اینکه مدتی بعد نیز آتش نشانان موفق به مهار کامل حریق شدند، اظهارکرد: دود زیادی در این انبار ایجاد شده بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به تخلیه دود کردند.

  وی با بیان آنکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: تنها یکی از عوامل آتش نشانی در حین عملیات دچار مصدومیت از ناحیه دست شد که تحت درمان قرار گرفت.


  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه خسارت مالی سنگینی بر جای گذاشت، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تخلیه دود در ساعت ۲۱:۳۰ به عملیات خود خاتمه داده و محل را به عوامل پلیس تحویل دادند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار