رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ | کد خبر : 62462
 • فرمانده ارشد عراقی:شرق موصل بزودی بطور کامل آزاد خواهد شد


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، الاسدی در گفت وگو با شبکه خبری رووداو افزود: هیچ مانع بزرگی بر سر راه پیشروی نیروهای عراقی وجود ندارد.
  وی خاطرنشان کرد: نیروهای عراقی توانستند عناصر داعش را از دو محله اول و دوم القدس بیرون برانند و واحدهای نظامی ما منطقه را از وجود افراد مسلح پاکسازی کرده اند.
  وی گفت: روحیه ما بسیار بالا است و نیروهایمان هم اکنون به سمت محله الکرامه در حال پیشروی هستند و تا کنون بیش از دو هزار تروریست داعشی در محور شرقی به هلاکت رسیده اند، اما تلفات جانی نیروهای ما قابل توجه نیست. آنچه که در رسانه های گروهی در مورد شمار قربانیان در میان نیروهای عراق گفته می شود، نادرست است.
  وی توضیح داد: پنج پل موجود در موصل غیرقابل استفاده هستند و داعشی ها برای جابجا شدن میان دو بخش ساحلی موصل از قایق استفاده می کنند که مورد هدف نیروی هوایی ما قرار می گیرند.
  الاسدی ابراز داشت: اطلاعات ما در ابتدای آغاز مرحله اول نبرد حکایت از آن داشت که شمار عناصر داعشی بین ۵ تا ۶ هزار نفر است اما هم اکنون شمار آنها به نصف کاهش یافته است.
  نبرد بازپس گیری موصل در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۶ آغاز شد و نیروهای عراقی ظرف دو ماه گذشته توانستند دهها روستا و شهرک واقع پیرامون شهر را از چنگال داعش رهایی بخشند و همچنین توانستند وارد بخش شرقی موصل شوند و بسیاری ازمحله هایش را بازپس گیرند.
  خاورم ۵*۱۴۸۷*۱۷۷۰* شبس ۱۵۷۴ * مترجم : قاسم غضبانپور * انتشار دهنده: محسن تهوری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار