رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰ | کد خبر : 62515
 • سینما در کاهش آسیب های اجتماعی پیشرو باشد


  مسعود اطیابی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا افزود: اکنون سینمای ایران وجه سرگرم کننده پیدا کرده و پس از آنکه آسیب های اجتماعی در جامعه رخ می دهند، به نمایش آن می پردازد.
  وی با بیان اینکه سینمای ایران باید همواره به معضلات اجتماعی بپردازد، اظهار کرد: اکنون بسیاری از آسیب های اجتماعی که در جامعه ظاهر می شود به دلیل سبک زندگی نادرست و الگوگیری از ناهنجاری های سبک زندگی جوامع دیگر است.
  کارگردان فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» ادامه داد: به همین دلیل مشاهده می کنیم که آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق، کارتن خوابی و غیره هر روز در جامعه بیشتر و مردم از لحاظ روانی تخریب می شوند.
  اطیابی تصریح کرد: ضرورت دارد سینماگران با تولید فیلم های خوب و مفید، فرهنگ اصیل ایرانی را با بهره گیری از آموزه های دینی نشان دهد.
  کارگردان فیلم سینمایی «صبح روز هفتم» با بیان اینکه بسیاری از فیلم های اجتماعی در کشور با اهدافی مانند حضور در جشنواره های خارجی و یا تجاری تولید می شوند، گفت: گاهی برخی فیلم ها، آسیب های اجتماعی و نکات مبهم و کور جامعه را نشان می دهند، اما به دلیل اهدافی مانند حضور در جشنواره ها و یا غیره، جنبه مثبت نمایش فیلم از بین می رود.
  اطیابی خاطرنشان کرد: باید سینمای جمهوری اسلامی و ملی داشته باشیم و مجموعه ای از آثار متنوع در حوزه های کودک، خانواده، اجتماعی و غیره بسازیم و در کنار هم کاری انجام دهیم که مردم به زندگی، نگرش مثبت داشته و از سلامت روان برخوردار باشند.
  فراهنگ ** ۹۰۲۲ ** ۱۰۷۱ ** خبرنگار: رقیه نوری ** انتشار دهنده: امید غیاثوند

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار