رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰ | کد خبر : 62615
 • مهمترین رویدادهای خبری ایرنا از شامگاه یکشنبه تا صبح دوشنبه


  اخبار داخلی
  ********
  ***تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: پارسال ۴۲ هزار میلیارد ریال منابع مالی به صورت نقد، اوراق و اسناد خزانه به طرح های راهسازی و زیرساخت حمل و نقل اختصاص یافت و امسال نیز همین مقدار تخصیص می یابد.

  ***تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف کردند در طول برنامه ششم توسعه برای تکمیل حمل ونقل ریلی علاوه بر استفاده از فاینانس، یک درصد از منابع فروش نفت و گاز به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یابد.

  ***تهران – ایرنا – استاندار تهران گفت: هیچ دولتی پس از انقلاب تا کنون به اندازه دولت یازدهم به ویژه در سال ۹۴ با تنگنای مالی مواجه نبوده، اما با مدیریت و درایت رئیس جمهوری و بدون استقراض از بانک ها توانستیم از مشکلات عبور کنیم.

  ***کیش – ایرنا – رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه فضای مجازی جوانان را به انحراف می کشاند و خطر آن از مواد مخدر، سرقت و دیگر مسائل اجتماعی بیشتر و مهمتر است، گفت که باید با تمام توان برای مقابله با آسیب های احتمالی آن اقدام کرد .

  ***تهران- ایرنا- هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی قانون اصلاح اختیارات سازمان بسیج سازندگی را با هدف ایجاد بستر مناسب برای مشارکت نیروهای جوان و بسیجی در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور به تصویب رساند.

  ***تهران – ایرنا – رئیس جمهوری با بیان اینکه به شرایط اقتصادی آینده کشور بسیار خوشبین هستم، مساله اشتغال را مهمترین مساله کشور برشمرد و گفت: با تلاش دولت یازدهم در دو سال گذشته، سالانه حدود ۷۰۴ هزار شغل ایجاد شد و این رقم قابل توجه است.

  ***کیش – ایرنا – فرمانده دریابانی کیش از توقیف سه لنج صیادی غیر مجاز کشورهای خارجی حاشیه خلیج فارس به دلیل ورود غیرمجاز به آب های جمهوری اسلامی خبر داد و گفت : این لنج ها به دلیل ورود و صید غیر مجاز توقیف که درجریان آن ۲۱ خدمه و ناخدای آنها بازداشت شدند.

  ***آبادان – ایرنا – دستیار رئیس‌جمهوری در امور حقوق شهروندی با انتقاد از فراوانی و تعدد قوانین در کشور گفت: دستگاه های تصمیم گیر نیز فراوان هستند و ۱۶۰ دستگاه و مرجع ایجاد قانون و مقررات در کشور داریم.

  ***ساری – ایرنا – مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : قطع گاز ترکمنستانی با مدیریت مصرف و تنها اندکی صرفه جویی توسط مردم ، مشکلی برای مازندران ایجاد نخواهد کرد.

  ***گرگان -ایرنا – دهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین که از عصر هشتم دی ماه جاری آغاز به کار کرده بود، نیمه شب یکشنبه با اجرای موسیقی سنتی اقوام شرکت کننده به کار خود پایان داد.

  ***
  اخبار خارجی
  *********
  ****تهران – ایرنا -حبیب محمد الصدر سفیر عراق در قاهره در گفت و گو با شبکه ماهواره ای الحیات مصر در خصوص روابط ایران و عراق گفت: ایران در جهت منافع مشترک دو طرف عمل می کند.

  ***تهران – ایرنا – منابع خبری روز یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی از تحویل پیکر شهدای فلسطینی که در حمله تابستان ۲۰۱۴ صهیونیست ها به غزه شهید شدند، برغم درخواست مکرر خانواده ها خودداری می کند و درصدد هستند تا آن ها را در مکان های نامعلومی دفن کند.

  ***بیروت – ایرنا – هیاتی از کمیته دوستان اسیر مبارز «یحیی سکاف» و انجمن اسیران لبنانی روز یکشنبه با « محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان دیدار و گفت وگو کردند.

  ***
  شبک **۱۴۵۵** ۱۰۶۴

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار