رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰ | کد خبر : 62690
 • حملات بی‌وقفه عربستان به مناطق مختلف یمن/ شهادت ۶ یمنی دیگر

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، در پی حمله جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به منطقه الجبال در بخش مرزی ساقین در شمال شرق صعده، ۶ شهروند یمنی به شهادت رسیدند.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی همچنین مناطق مندبه، آل شِعاب، آل الحَماقی، محدیده، و سداد در بخش مرزی باقم در غرب صعده را بمباران کردند.

  جنگنده‌های متجاوز چندین بار نیز عقبه الصَنانی در غرب منطقه المدفون و منطقه مِحلی در بخش نِهم در شمال شرق صنعا را با هدف پشتیبانی از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن بمباران کردند.

  این جنگنده‌ها همچنین ۵ بار ساختمان دستگاه امنیت ملی در منطقه صرف در شمال شرق صنعا را بمباران کردند.

  یک منبع نظامی از کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حملات توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع آنها در منطقه وقز در بخش المصّلوب در شمال استان الجوف در شرق یمن خبر داد.

  این منبع همچنین گفت که شماری از مزدوران منصور هادی در پی حمله توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جنوب بخش ساحلی ذُباب در غرب استان تعز به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی منطقه الزافِن در بخش ثُلا در استان حجه در غرب یمن را بمباران کردند.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی همچنین چندین بار منطقه المَخدره در بخش صِراوح در مارب را بمباران کردند.

  شماری از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حملات توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در منطقه الحریقیه در بخش ساحلی ذٌباب در جنوب غرب تعز به هلاکت رسیده و یا کشته شدند.

  هلاکت ۱۰ نظامی سعودی در عملیات تلافی‌جویانه ارتش یمن

  یک منبع نظامی یمنی از به هلاکت رسیدن ۱۰ نظامی سعودی در پی حمله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پشت پایگاه السُدیس در جیزان خبر داد.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی ۵ بار جبل النار و فج حرض در بخش مرزی حرض در استان حجه در غرب یمن را بمباران کردند.

  حملات ائتلاف متجاوز سعودی به یمن به بهانه بازگرداندن مشروعیت به این کشور به نمایندگی عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن از ششم فروردین ماه ۱۳۹۴ آغاز شده است.

  ژیم سعودی با وجود حملات بی‌وقفه خود که حاصل آن کشته و زخمی شدن هزاران انسان بی‌گناه بوده است، نتوانسته است هیچ کدام از اهداف شوم خود را در راستای سلطه بر یمن و منابع آن محقق کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار