رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰ | کد خبر : 62978
 • همه اعضای هیئت مدیره استقلال موافق جدایی رحمتی بودند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، صبح روز دوشنبه اعلام شد که قرار است در جلسه هیئت مدیره استقلال در مورد وضعیت مهدی رحمتی صحبت کرده و تصمیم‌گیری شود. علیرضا منصوریان که خودش در این جلسه حضور داشت، در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت رحمتی گفته بود: «اعضای هیئت مدیره در خصوص رحمتی به من اختیار تام داده‌اند. رحمتی محکم به کارش ادامه می‌دهد، اما او و دیگر بازیکنان از نظر فنی هیچ فرقی با هم ندارند».


   


  نکته قابل توجهی که از جلسه هیئت مدیره استقلال به بیرون درز پیدا نکرد، موضع اعضا در خصوص سیدمهدی رحمتی بود. در این جلسه، همه اعضا موافق جدایی دروازه‌بان استقلال بودند و حتی این موضوع را به منصوریان اعلام کردند که با تصمیم او برای قرار گرفتن رحمتی در لیست خروج مشکلی ندارند، اما باید به فکر دروازه‌بان دوم برای استقلال باشد. اعضای هیئت مدیره به سرمربی استقلال گفتند دروازه‌بانی که به عنوان نفر سوم در استقلال تمرین می‌کند، در حد دروازه‌بان دومی برای سیدحسین حسینی نیست و باید به فکر جذب جایگزین برای رحمتی باشد.


   


  پس از آن، اعضای هیئت مدیره به منصوریان اعلام کردند که تنها نظرشان را گفته‌اند و هر تصمیمی درباره رحمتی بگیرد، مخالفتی نخواهند کرد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار