رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰ | کد خبر : 62994
 • اولین بانوی فرماندار خوزستان حکم خود را دریافت کرد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، سرانجام امروز چهارشنبه طلسم فرماندار شدن بانوان در استان خوزستان شکسته شد و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان دست به قلم شد و حکم اولین بانوی فرماندار در تاریخ خوزستان را صادر کرد.

  پیش از این عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان وعده داد بود که در مدت تصدی استانداری خوزستان، حکم فرمانداری یکی از شهرهای خوزستان را به نام یک بانوی خوزستانی خواهد زد ولی این وعده او رنگ واقعیت به خود نگرفت. حتی در برخی محافل از الهه موالی زاده به عنوان بانوی مدنظر مقتدایی برای حضور در فرمانداری خرمشهر نام برده شد ولی او سرانجام به اداره کل بانوان استانداری رفت.

  اما غلامرضا شریعتی برخلاف استانداران گذشته خوزستان این جرات را داشت که پای حکم فرمانداری یک زن را امضا کند و در همین راستا معصومه خنفری بخشدار مرکزی شهرستان کارون را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.

  البته در زمان مقتدایی همزمان هشت بانوی خوزستانی به عنوان بخشدار از وی حکم گرفتند که یکی از این هشت بانو، معصومه خنفری بود که اکنون با صلاحدید شریعتی به جای غلام علیدادی غیربومی، به عنوان سرپرست فرمانداری ارتقا یافت.

  در حکم استاندارخوزستان خطاب به معصومه خنفری آمده است: با عنایت به تجارب ارزنده جنابعالی، شما را به سرپرست فرمانداری شهرستان کارون منصوب می نمایم. امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تجارب و ظرفیت های موجود در سایه همدلی و همکاری منشاء تحولات و خدمات بیشتر باشید.

  استاندار خوزستان در حکمی دیگر غلام علیدادی فرماندار پیشین شهرستان کارون را نیز به عنوان مشاور استاندار منصوب کرد تا تعداد مشاوران استاندار خوزستان روز به روز افزایش پیدا کنند.

  اما این پایان احکام صادره شریعتی در این روز نبود و او یکی از روحانیون اصلاح طلب خوزستان که سابقه مسئولیت کمیته روحانیون ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان خوزستان را در کارنامه دارد را به عنوان شماور خوزستان منصوب کرد.

  در این حکم، استاندار خوزستان، حجت السلام و المسلمین عبدالزهرا فیاضی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

  در حکم انتصاب حجت السلام و المسلمین عبدالزهرا فیاضی از سوی استاندار خوزستان آمده است: با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور استاندار منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با حضور در جلسات و ارائه راه کارهای مناسب منشا خدمات موثر باشید.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار