رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۰ | کد خبر : 63015
 • وضعیت اتمام طرح ترافیک و زوج و فرد در روز چهارشنبه

  جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که محدودیت تردد در طرح ترافیک ساعت ۱۷ امروز و در همان محدوده قبلی به پایان می‌رسد.

  سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: اجرای محدودیت طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ دیروز ادامه داشت و از امروز این وضعیت به حالت عادی بازگشته است، بنابراین طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت. طرح زوج و فرد نیز در همین ساعت آغاز شده و در ساعت ۱۹ به پایان می‌رسد.

  جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین اضافه کرد:‌ در روزهای پنجشنبه نیز محدودیت هر دو طرح در ساعت ۱۳ به پایان می‌رسد.

  وی با بیان اینکه ورود غیرمجاز به این محدوده‌ها توسط دوربین‌ها ثبت می‌شود، گفت: به ازای هر ساعت ورود غیرمجاز به این محدوده ۲۰ هزار تومان جریمه برای متخلفان صادر می‌شود.

  جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره احتمال تغییر دوباره در ساعت و محدوده طرح ترافیک نیز گفت: افزایش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد مصوبه کمیته کاهش آلودگی هوا در شرایط اضطرار است و در صورتی که باز هم این کمیته چنین مصوبه‌ای داشته باشد، اجرا خواهد شد در غیر اینصورت محدوده و ساعت اجرای طرح همانند شرایط عادی خواهد بود.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار