رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰ | کد خبر : 63025
 • اجرای طرح خادم با همکاری صداوسیما و هلال احمر

  مدیرعامل و جمعی از مدیران جمعیت هلال احمر با مدیرکل و معاونان صدا وسیما در مرکز فارس دیدار و راهکارهای تعاملی بیشتر این دو دستگاه برای خدمات رسانی به مردم بررسی شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، مهندس جعفری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در این نشست با معرفی خدمات متنوع این جمعیت به جامعه هدف، صداوسیما را رسانه‌ای مهم و موثر برای آشنایی بیشتر مردم با خدمات ارائه شده هلال احمر کشور توصیف کرد.

  مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس با اعلام آمادگی خود و دستگاه متبوع برای حضور بیش از پیش در برنامه‌های صداوسیما افزود: جمعیت هلال احمر برای آمادگی بیشتر مردم جهت مواجهه با خطرات و مخاطرات طرح “خادم” را ارائه کرده است که صداوسیما را برای معرفی این طرح به خانواده‌ها به یاری می‌طلبیم.

  جعفری در تشریح طرح “خادم” گفت: طرح خانواده آماده در مخاطرات موضوع مهمی است که در این طرح به آن پرداخته می‌شود و آموزش و اطلاع‌رسانی دو بعد مهم این طرح خادم محسوب می‌شود که رسانه ملی در صورت ورود می‌تواند موفقیت آن را تضمین کند.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس حمایت از سلامت انسان‌ها، ترویج صلح و دوستی، فراهم کردن شرایط بهتر زیستن برای انسان‌ها و ارتقاء تاب‌آوری مردم را موضوعات مورد علاقه صداوسیما و هلال احمر برشمرد و ابراز امیدواری کرد، اشتراکات موجود این دو دستگاه مردمی را بیش از گذشته به هم نزدیک کند.

  مدیرکل صداوسیمای فارس نیز در این نشست آموزش و اطلاع‌رسانی را در کنار توجه به تفریح و سرگرمی از عمده وظایف صدا وسیما برشمرد و گفت: مجموعه برنامه‌های صدا و سیمای فارس که هم اکنون در حال پخش است، بستر بسیار مناسبی برای تشریح خدمات هلال احمر و تشویق مردم به مشارکت در فعالیت های عام المنفعه این نهاد خدمت‌رسان هستند.

  سهرابی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی در حوزه ماموریت هم‌افزایی و تعامل هلال احمر و صدا وسیما برای کم کردن و ریشه‌کنی این آسیب ها را از خواسته های مدیران رسانه ملی اعلام کرد و افزود: برای تشویق مردم به زندگی بهتر و انتخاب سبک زندگی ایرانی اسلامی با شما همراه و همگام بوده و هستم.

  مدیرکل صدا وسیمای فارس از آمادگی کارکنان این مرکز برای آموزش مهارت در زندگی زیر نظر هلال احمر استان خبر داد و افزود: طرح “خادم” را در برنامه‌های خانواده محور سیماوصدا به نحو مطلوبی معرفی می‌کنیم و در برنامه‌های گفتگو محور صبحگاهی و شبانگاهی رسانه، فضاهای مناسبی برای جمعیت هلال احمر در راستای جذب داوطلبان، آموزش و اطلاع رسانی فراهم خواهیم کرد.

  در ادامه این نشست اعضاء جلسه در خصوص موضوعات مورد علاقه بحث و تبادل نظر کردند.

  لزوم توجه به آموزش مهارت های زندگی، چگونگی مقابله با آسیب های اجتماعی، ضرورت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، چگونگی معرفی بیشتر خدمات هلال احمر استان به مردم، توجه دادن مردم به زندگی سالم، توجه دادن خیرین و نیک اندیشان به این جمعیت عام المنفعه، لزوم اطلاع رسانی و چگونگی برقراری تعامل مستمر صدا وسیما و جمعیت هلال احمر و راه اندازی استودیو هلال احمر به عنوان دومین استودیو بعد از تهران از عمده مسائل مطرح شده در این نشست دو جانبه بود.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار