رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹ | کد خبر : 63050
 • مشروط کردن شفاف‌سازی حساب‌های دولت سفسطه و دور زدن مردم است/ توئیت رئیس‌جمهور نشان می‌دهد دولت تاکنون در مسائل مالی‌اش مخفی‌کاری کرده

  به گزارش وعده صادق ،اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به ضرورت شفافیت‌ مالی مدیران و توئیت اخیر رئیس‌جمهور، اظهار داشت: مردم خیلی هوشمندتر از تصمیم‌گیرندگان کشور هستند و کاملاً چشم تیزبینی برای عملکرد مسئولان در همه قوا هستند.

  وی افزود: مسئولان باید با مردم خیلی صادق باشند و نباید اقدامات‌شان با سخنان‌شان تناقض داشته باشد، چرا که مردم خیلی سریع تشخیص می‌دهند که کدام سخنان با عملکرد تناقض داشت، مردم متوجه می‌شوند که آیا اراده‌ای پشت صحبت‌ها و برنامه‌های مسئولان وجود دارد یا نه.

  این عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه هر کسی در مسابقه پاک‌سازی امور مالی خودش شفاف‌سازی کند، از نگاه مردم محبوب خواهد شد، گفت: کسانی که فقط بخواهند توپ را در زمین دیگری بیندازند، قطعاً نزد مردم منفور خواهند شد.

  رنجبرزاده تصریح کرد: لازم نیست برای شفاف‌سازی در امور مالی شرط‌گذاری کنیم و بگوییم اگر کسی بخواهد در امور مالی‌اش شفاف‌سازی کند، من هم عمل می‌کنم! تمام اموال و دارایی کشور و مسیرهای هزینه‌کرد، تأمین منابع و مصارف کشور دست دولت است، بنابراین دولت هر چه شفاف‌تر عمل کند، می‌تواند آن را به عنوان نقطه‌ای برجسته در کارنامه خودش اعلام نماید، اگر هم دولت امکان گزارش‌دهی درباره امور مالی‌اش را ندارد، نباید آن را منوط به عملکرد قوه قضاییه بکند، این گونه مشروط کردن شفاف‌سازی اموال و حساب‌های دولت نوعی سفسطه است و دور زدن مردم محسوب می‌شود.

  وی یادآور شد: اگر می‌خواهیم کاری کنیم که همه حساب‌ها را در انظار و نگاه مردم قرار دهیم، خوب ارائه دهید، چه کار بزرگی از این مناسب‌تر که اذهان ملت نسبت به امور مالی کشور روشن شود.

  این عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه اصلاً وظیفه دولت شفاف‌سازی است، اگر دولت بخواهد مخفی‌کاری انجام دهد، خلاف تعهداتش به ملت عمل کرده است، تأکید کرد: اظهارات اخیر رئیس‌جمهور که اعلام کرده دولت حاضر است در اموال و حساب‌هایش شفاف‌سازی کند، نشان می‌دهد که دولت تا الآن به دنبال مخفی‌کاری بوده و از این به بعد می‌خواهد شفاف‌سازی کند، آقای دولت! شما باید از همان ابتدای فعالیت خود شفاف‌سازی انجام می‌دادید! از همان روز اول شعار و راه شما شفافیت بوده است، اصلاً توقع مردم از رئیس‌جمهور همین است، توقع مردم این است که دولت هر چه سریع‌تر شفاف‌سازی انجام داده و با مردم رو راست باشد.

  رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: ابزار رأی در دست مردم است و اگر آنان احساس کنند فردی شفاف و صادق نیست، روزی که قرار است از این ابزار استفاده کنند، قطعاً به وظیفه خودشان عمل خواهند کرد، آن زمان است که همه چیز شفاف خواهد شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار