• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰ | کد خبر : 63058
 • به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا از اعلام روز پنچشنبه روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، علی یزدانی در نشست شورای اداری شهرستان ممسنی بیان داشت: در قالب طرح رونق تولید، تا کنون هشت هزار و ۱۲۲میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.
  وی افزود: با مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، به واحد های تولیدی و صنعتی که دارای بدهی های معوقه به نظام بانکی و واحد هایی که دارای چک برگشتی هستند نیز تسهیلات طرح رونق تولید پرداخت می شود و این موضوع در نظام بانکی کشور بی سابقه است.
  یزدانی، با اشاره به بررسی موضوع پیشنهاد افزایش دوره تنفس پرداخت اقساط تسهیلات از ۶ماه به یک سال گفت: امیدواریم این موضوع محقق شود.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: فعال سازی هفت هزارو ۵۰۰ واحد صنعتی که تعطیل هستند و یاتولید آنها زیر ظرفیت است، از مهمترین برنامه های امسال این وزارتخانه است و پرداخت تسهیلات رونق تولید با همین رویکرد صورت گرفته است.
  یزدانی، افزود: برنامه ریزی برای تعیین تکلیف و فعال سازی واحدهای راکد و یا تعطیل شده در حال انجام است و هم اینک حدود هفت هزار واحد تعطیل شده در شهرک صنعتی کشور شناسایی شده که ۵۸ درصد آنها مربوط به دولت قبل است و یکی از مهمترین رسالت های دولت یازدهم، فعال سازی این واحدهاست.
  معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در بخش دیگری از مطالب خود، به حمایت حداکثری این وزارتخانه از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شهرستان ممسنی اشاره کرد و گفت: مشوق هایی نظیر کاهش قیمت حق انتفاع واگذاری زمین، کاهش سهم نقدی و افزایش مدت پرداخت اقساط تسهیلات برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهد شد.
  مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، همچنین بر توسعه و تکمیل زیربناها و برخی زیرساخت ها در شهرک صنعتی ممسنی تاکید کرد و بیان داشت: طرح هایی هم برای زیباسازی این شهرک اجرایی خواهد شد.
  شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله ۱۵۸ کیلومتری غرب شیراز واقع شده است.
  دریافت کننده: سید احمد نجفی * انتشار دهنده: علی شریفی
  ۲۰۲۷ /۶۱۱۸ / ۱۲۰۰

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار