رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰ | کد خبر : 63058
 • بیش از ۱۰ هزار بنگاه اقتصادی قرارداد دریافت تسهیلات با بانکها منعقد کردند

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا از اعلام روز پنچشنبه روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، علی یزدانی در نشست شورای اداری شهرستان ممسنی بیان داشت: در قالب طرح رونق تولید، تا کنون هشت هزار و ۱۲۲میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.
  وی افزود: با مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، به واحد های تولیدی و صنعتی که دارای بدهی های معوقه به نظام بانکی و واحد هایی که دارای چک برگشتی هستند نیز تسهیلات طرح رونق تولید پرداخت می شود و این موضوع در نظام بانکی کشور بی سابقه است.
  یزدانی، با اشاره به بررسی موضوع پیشنهاد افزایش دوره تنفس پرداخت اقساط تسهیلات از ۶ماه به یک سال گفت: امیدواریم این موضوع محقق شود.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: فعال سازی هفت هزارو ۵۰۰ واحد صنعتی که تعطیل هستند و یاتولید آنها زیر ظرفیت است، از مهمترین برنامه های امسال این وزارتخانه است و پرداخت تسهیلات رونق تولید با همین رویکرد صورت گرفته است.
  یزدانی، افزود: برنامه ریزی برای تعیین تکلیف و فعال سازی واحدهای راکد و یا تعطیل شده در حال انجام است و هم اینک حدود هفت هزار واحد تعطیل شده در شهرک صنعتی کشور شناسایی شده که ۵۸ درصد آنها مربوط به دولت قبل است و یکی از مهمترین رسالت های دولت یازدهم، فعال سازی این واحدهاست.
  معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در بخش دیگری از مطالب خود، به حمایت حداکثری این وزارتخانه از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شهرستان ممسنی اشاره کرد و گفت: مشوق هایی نظیر کاهش قیمت حق انتفاع واگذاری زمین، کاهش سهم نقدی و افزایش مدت پرداخت اقساط تسهیلات برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهد شد.
  مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، همچنین بر توسعه و تکمیل زیربناها و برخی زیرساخت ها در شهرک صنعتی ممسنی تاکید کرد و بیان داشت: طرح هایی هم برای زیباسازی این شهرک اجرایی خواهد شد.
  شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله ۱۵۸ کیلومتری غرب شیراز واقع شده است.
  دریافت کننده: سید احمد نجفی * انتشار دهنده: علی شریفی
  ۲۰۲۷ /۶۱۱۸ / ۱۲۰۰

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار