رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰ | کد خبر : 63096
 • تظاهرات گسترده مردم بحرین در اعتراض به محاصره منطقه دراز+تصاویر

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در پی اصرار آل خلیفه بر محاکمه آیت الله عیسی قاسم به‌اتهام پولشویی از طریق جمع‌آوری خمس و برگزاری دادگاهی در این خصوص در صبح امروز،  مردم بحرین امشب  با شرکت در تظاهراتهای گسترده و تجمع در منطقه دراز بحرین و حول منزل آیت الله عیسی قاسم خشم خود را از این اقدام آشکار نظام در ضدیت با مذهب تشیع اعلام کرده و خواستار پایان محاصره منطقه دراز که به دویستمین روز خود رسیده است، شدند.

  با وجود تشدید کنترل امنیتی و بالاگرفتن موج بازداشتهای مخالفین نظام در چند روز اخیر، مردم با حضور در خیابانها و حمل تصاویری از آیت الله عیسی قاسم شعارهایی در حمایت از مرجعیت بحرین و در محکومیت استمرار محاکمه وی سر داده اعلام کردند تا پای جان از رهبرشان حمایت خواهند کرد.

  همچنین از دیگر شعارهای اصلی مردم این بود که در صحنه باقی مانده و بازداشت و محاصره بیشتر اثری در عزم و حرکت آنها به‌سوی برقراری عدالت و آزادی و تحقق خواسته‌های برحقشان نخواهد داشت.

  نیروهای امنیتی آل خلیفه  در واکنش به حضور گسترده مردم در خیابانها در بسیاری از مناطق از جمله منطقه ابوصیبع به‌وسیله زرهپوش به تجمعات مردمی یورش برده سعی به متفرق کردن مردم با شلیک مستقیم اشک‌آور کردند.

  انتهای پیام/*

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار