رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰ | کد خبر : 63152
 • نعمت‌زاده: با شرکت کره‌ای مشارکتی کشتی می‌سازیم/هیچ اختلافی با وزیر نفت ندارم

  محمدرضا نعمت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک در پاسخ به این سؤال که جریان اختلافات به‌وجود آمده با وزیر نفت چیست، اظهار داشت: ما هیچ اختلافی با یکدیگر نداریم.

  وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار تسنیم درباره مفاد قراردادهای کشتی‌سازی افزود: قرارداد جدید منعقد شده با کشتی‌سازی قراردادی بر مبنای مشارکت است که توسط سازمان گسترش و نوسازی با یک شرکت کشتی‌سازی کره‌ای تنظیم شده و تاکنون مشارکت‌نامه و مقدمات این قرارداد به امضای طرفین رسیده است.

  وزیر صنعت تصریح کرد: براساس توافقات این قرارداد مقرر شده تا طرفین قرارداد در شرکت کشتی‌سازی خلیج‌ فارس با یکدیگر شریک شوند و به‌اتفاق اقدام به تولید کشتی کنیم.

  نعمت‌زاده ادامه داد: مورد دیگر هم متعلق به شرکت کشتی‌رانی جمهوری اسلامی بوده که به قرارداد عقدشده در سال ۲۰۰۸ ارتباط دارد که در این زمینه مبلغ ۱۵۰ تا ۱۶۰ میلیون دلار در مدت ۸ سال گذشته به‌عنوان پیش‌پرداخت پرداخته شده بود اما این قرارداد به‌دلیل تحمیل تحریم‌ها متوقف شده بود.

  وی عنوان کرد: شرکت طرف قرارداد کشتی‌رانی مجدداً مذاکراتی را انجام داده تا بتواند کشتی‌های مورد نظر خود را خریداری کند و در قبال آن ما هرچه می‌‌توانیم به داخل کشور بیاوریم.

  انتهای پیام/*

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار