رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵ | کد خبر : 63176
 • دولت توانایی جوابگویی به مسائل اشتغال را ندارد

  عبدالله سامری

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالله سامری در نشست کمیته اقتصادی این شهرستان اظهار کرد: فرصت‌ها در شهرستان خرمشهر وجود دارند و کارهایی که باید انجام شود، باید قدم‌ به‌ قدم پیش برود.

  وی با تاکید بر اینکه در بحث‌های شهرستان سنگ‌اندازی‌هایی وجود دارد، ادامه داد: بدون تعارف اعلام می‌کنیم که دولت یازدهم برای جوابگو بودن به مسائل اشتغال توانا نیست و به همین دلیل ما به سمت و سوی بخش خصوصی آمده‌ایم.

  نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اگر قرار است به امید اینکه دولت در بحث اشتغال وارد شود، منتظر بمانیم، باید سال‌های سال بگذرد.

  سامری عنوان کرد: الان دیگر مثل سابق نیست که نام خرمشهر در میان مسؤولان آورده شود به آن اهمیت دهند الان ما در مجلس همچون جنگ در حال عمل هستیم، رئیس جمهور و وزیر به صراحت وعده می‌دهند اما بعد از موضوع خود فرار می‌کنند.

  وی با تاکید بر لزوم ایجاد یک کانون برای محوریت بانوان، اظهار کرد: ما به دنبال توانمندی، بلوغ و نبوغ خفته در بانوان خرمشهری هستیم تا این توانمندی که در اتاق خاموش است را روشن کنیم.

  نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دوره قبل مجلس بنده در یکی از شهرها به دیدن بازارچه بانوان رفتم و آن را زیرنظر گرفتم اما امکان احداث آن در شهرستان میسر نبود.

  وی با تاکید بر اینکه در خرمشهر مشکلات زیاد است، عنوان کرد: ما حاضر هستیم که ایده‌های بانوان را ثبت و تسهیلات را برای آنها طلب و پیگیری کنیم و به دنبال موضوع آنها برویم.

  سامری اذعان کرد: ما از شهردار خواستار هستیم که ظرف یک هفته وضعیت این زمین خالی را برای احداث بازارچه ویژه بانوان کارآفرین مشخص کند.

  نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به دنبال این هستیم که پس از عرضه صنایع یک نمایشگاه در پایانه مرزی احداث کنیم و در این بحث می‌توانیم از دیگر شهرستان‌ها نیز دعوت کنیم.

  وی در پایان عنوان کرد: ما می‌توانیم از صندوق مهر امام رضا(ع) به این طرح و ایده‌ها تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات اعطا کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار