رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۰ | کد خبر : 63251
 • ترامپ رئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا را انتخاب کرد


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا به نقل از رویترز، ‘دن کوتس’ از سوی ترامپ، جانشین ‘جیمز کلاپر’ در این سمت شده است.
  بر اساس این گزارش، سفیر پیشین آمریکا در برلین در دوره ریاست جمهوری بوش پسر و عضویت در مجلس نمایندگان این کشور از جمله سوابق سیاسی کوتس عنوان شده است.
  این در حالی است که جیمز کلاپر رئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا گفته بود، دونالد ترامپ با صحبت های خود، عملکرد نهادهای امنیتی کشور را زیر سوال می برد.
  رئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا در نشست مجلس سنا برای بررسی اتهامات وارده به روسیه در پرونده افشای ایمیل های حزب دمکرات، با بیان این مطلب، افزود: ترامپ باید اقدام هکری روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را بپذیرد.
  کلاپر در ادامه یادآور شد: در واقع شک و تردیدهای بیمارگونه ترامپ علیه نهادهای امنیتی به معنای کوچک شمردن این نهادها و تخریب اقدامات آنان است.
  در همین خصوص تیم انتقالی دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا به سفیران این کشور در خارج دستور داده است تا پیش از روز آغاز به کار وی در ۲۰ ژانویه (اول بهمن ماه)، از مقام خود کناره گیری کنند.
  بروس هیمن سفیر آمریکا در کانادا در توییتر خود با تایید این خبر گفت: آنطور که خواسته شد من از سمت سفیر آمریکا در کانادا استعفا دادم.
  به گزارش وعده صادق به نقل از روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منابع دیپلماتیک، براساس دستور تیم انتقالی ترامپ که در تاریخ ۲۳ دسامبر (سوم دی ماه) ابلاغ شده، ممکن است واشنگتن به مدت چند ماه سفیر رسمی در کشورهای مهمی مانند آلمان، کانادا و بریتانیا نداشته باشد.
  خاورم**۹۳۷۷**شبس ۱۵۷۴ * مترجم: حمید اوضح * انتشار دهنده: محسن تهوری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار