رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۵ | کد خبر : 63268
 • ارتقاء تجهیزات، تقویت روحیه سلحشوری و رزم؛ اولویت یگان ویژه

  فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در بازدید از یگان ویژه پایتخت گفت: آمادگی، ارتقای تجهیزات و تقویت روحیه سلحشوری و رزم انفردای از اولویت‌های یگان ویژه است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار حسن کرمی با حضور در جمع کارکنان پلیس ویژه پایتخت ، اظهار کرد: اولین چیزی که برای پلیس در این کشور اولویت دارد، پیروی از ولایت ، خودسازی و ارتقاء مهارت های علمی و عملی است.

  وی ادامه داد : یگان ویژه در دوران دفاع مقدس و بعداز آن نیز در حفظ امنیت کشور و مقابله با اشرار خوش درخشیده و در زمان  فتنه با “بصیرت” و “آگاهی به موقع”  در صحنه حضور یافت و سربلند از آن خارج شد، یگان ویژه  همواره واحدی منظم ، منسجم و با انضباط بوده است.

  فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان کرد : نیروی انسانی سرمایه اصلی هرکشور است و وظیفه ای که بر عهده ماست مقابله با تهدیدات دشمن ، حفظ و تقویت روحیه سلحشوری  و حرکت در مسیر منویات ولایت فقیه است.

  بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی حمایت مردمی از نظام را یک موهبت الهی دانست و اضافه کرد : رژیم طاغوت قبل از انقلاب از هر لحاظ تجهیز بوده و از حمایت های سرویس اطلاعاتی ساواک و کشورهای بیگانه نیز برخوردار بوده اما از حمایت و پشتیبانی مردمی برخوردار نبود و با اراده ملی سرنگون شد.

  وی در ادامه با اشاره به خدمات شایسته فرمانده یگان ویژه پایتخت سرهنگ سعید مطهری زاده تاکید کرد: یگان ویژه تهران بزرگ از اولویت و حساسیت خاصی برای ما برخوردار بوده و با توجه به اینکه یگان ویژه ویترین پلیس است، در نظر است در آتی نزدیک از هر حیث به تجهیز هرچه بهتر آن بپردازیم.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار