رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۵ | کد خبر : 63272
 • تلاش «میرجلال‌الدین کزازی» در عرصه فرهنگ وادب وصف ناپذیر است

  قاسم جاسمیبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سید‌قاسم جاسمی در آیین تجلیل از میرجلال‌الدین کزازی که در تالار انتظار برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه با قدمت سه هزار ساله در طول تاریخ جایگاه ویژه‌ای در زمینه‌های مختلف دارد.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با غیرت کرمانشاه  در عرصه‌های مختلف با وجود باورها و مذاهب مختلف با انسجام، راه تجاوز را بر هر دشمن ظالمی بسته‌اند‌.

  جاسمی با بیان اینکه تنوع فرهنگ و گوناگونی گویش‌ها در ایران اسلامی هیچگاه موجب افترا نشده است‌، افزود: وحدت و همدلی مردم اختلاف‌ها را از بین برده است، امروزه در هرخانه‌ای یک نویسنده، شاعر و پژوهشگر زیست می‌کند.

  وی با اشاره اینکه هنر کرمانشاهیان برهیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: کرمانشاه بزرگ نه به‌واسطه کوه‌ها و گستردگی جنگل‌ها بلکه به‌واسطه بزرگی بزرگان فرهنگ و هنر آن بزرگ شده است‌.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تلاش میرجلال‌الدین کزازی در عرصه فرهنگ و ادب را وصف‌ناپذیر توصیف کرد و ادامه داد: وی همچون اجدا نیک خود با قله رفیع در ایران اسلامی رسیده است.

  جاسمی این مراسم را تجلیل از آیین فرزانگی استاد دانست و گفت: هر کجا نام کرمانشاه برده می‌شود نام استاد کزازی زنده است، این آیین به پاس بزرگی و پژوهش در طول سالیان دراز وی برگزار شده است‌.

  وی با بیان اینکه آئین تجلیل با تلاش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد سلامی برگزار شده است، افزود: به‌دنبال برنامه‌های متنوع به ویژه آئین تجلیل از استاد احمد عزیزی، کازرونی و مسعود زنگنه که امروز به برندی برای مسؤولان و بزرگان کرمانشاه تبدیل شده است، هستیم.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجلیل از چنین اساتیدی در کشور بسیار کم است که امید است با تلاش بیشتر دستگاه‌های ذی‌ربط شاهد تجلیل بیشتر ازبزرگان باشیم‌.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار