• تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۵ | کد خبر : 63272
 • قاسم جاسمیبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سید‌قاسم جاسمی در آیین تجلیل از میرجلال‌الدین کزازی که در تالار انتظار برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه با قدمت سه هزار ساله در طول تاریخ جایگاه ویژه‌ای در زمینه‌های مختلف دارد.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با غیرت کرمانشاه  در عرصه‌های مختلف با وجود باورها و مذاهب مختلف با انسجام، راه تجاوز را بر هر دشمن ظالمی بسته‌اند‌.

  جاسمی با بیان اینکه تنوع فرهنگ و گوناگونی گویش‌ها در ایران اسلامی هیچگاه موجب افترا نشده است‌، افزود: وحدت و همدلی مردم اختلاف‌ها را از بین برده است، امروزه در هرخانه‌ای یک نویسنده، شاعر و پژوهشگر زیست می‌کند.

  وی با اشاره اینکه هنر کرمانشاهیان برهیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: کرمانشاه بزرگ نه به‌واسطه کوه‌ها و گستردگی جنگل‌ها بلکه به‌واسطه بزرگی بزرگان فرهنگ و هنر آن بزرگ شده است‌.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تلاش میرجلال‌الدین کزازی در عرصه فرهنگ و ادب را وصف‌ناپذیر توصیف کرد و ادامه داد: وی همچون اجدا نیک خود با قله رفیع در ایران اسلامی رسیده است.

  جاسمی این مراسم را تجلیل از آیین فرزانگی استاد دانست و گفت: هر کجا نام کرمانشاه برده می‌شود نام استاد کزازی زنده است، این آیین به پاس بزرگی و پژوهش در طول سالیان دراز وی برگزار شده است‌.

  وی با بیان اینکه آئین تجلیل با تلاش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد سلامی برگزار شده است، افزود: به‌دنبال برنامه‌های متنوع به ویژه آئین تجلیل از استاد احمد عزیزی، کازرونی و مسعود زنگنه که امروز به برندی برای مسؤولان و بزرگان کرمانشاه تبدیل شده است، هستیم.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجلیل از چنین اساتیدی در کشور بسیار کم است که امید است با تلاش بیشتر دستگاه‌های ذی‌ربط شاهد تجلیل بیشتر ازبزرگان باشیم‌.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار