رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۱ | کد خبر : 63278
 • انفجار مرگبار در خانه مسکونی

  به گزارش وعده صادق وی افزود: بلافاصله نیروهای ایستگاه ۱۱۳ سازمان آتش نشانی در کمتر از ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه خود را به محل حادثه رساندند.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی درخصوص وضعیت محل حادثه اظهار کرد: دریک منزل مسکونی دو طبقه قدیمی که هر واحد آن ۵۰ متر مربع مساحت داشت یک انباری ۱۰ متری نیز در بنا وجود داشت که وسایل مختلف نظیر یخچال ، اجاق گاز و … در این انباری نگهداری می شد.
  ملکی ادامه داد: کپسول گاز نیز در این انباری وجود داشته که در پی انفجار این کپسولها ساختمان تخریب و شیشه و پنجره ها به طور کامل ریخته بودند.
  وی با اشاره به مشاهده آتش در محل حادثه خاطر نشان کرد: علاوه بر ریزش آوار در محل حادثه آتش نیز مشاهده شد که نیروهای سازمان آتش نشانی نسبت به اطفای حریق نیز اقدام کردند.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی از عملیات جستجوی آتش نشانها به منظور یافتن اجساد احتمالی خبر داد وتصریح کرد: آتش نشانها پس از خاموش کردن آتش به جستجو در زیر آوار در محل پرداخته که مشاهده شد مردی ۶۰ ساله زیر آوار مدفون و وسایل موجود در انبار به روی پیکر او ریخته شده است.
  ملکی با اشاره به فوت فرد ۶۰ ساله خاطر نشان کرد: پس از تحویل پیکر مرد ۶۰ ساله به نیروهای اورژانس مشخص شد که وی پس از ریزش آوار در دم جان باخته است.
  وی تاکید کرد: ساعت ۱۱:۰۱ عملیات آتش نشانها به اتمام رسید و آنها محل حادثه را ترک کردند./میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار