رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰ | کد خبر : 63283
 • ارگان حزب حاکم چین:رسانه‌ها ابزار دخالت دولت آمریکا در امور داخلی کشورهاست


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، این مطلب بخشی از گزارش انتقادی روز شنبه «مردم» ارگان حزب حاکم کمونیست چین در ارتباط با رشد و توسعه قلمرو مداخله گرایانه رسانه ها در آمریکا است که نسبت به گسترش این پدیده و آثار آن در کشورهای گوناگون به شدت هشدار داده است.
  انحصار رسانه ای آمریکا و نفوذ مخرب رسانه ای این کشور در سرتاسر دنیا از جمله مواردی است که پیشتر «شی جین پینگ» رئیس جمهوری خلق چین نیز نسبت به تاثیر و نفوذ مخرب آن در داخل چین هشدار داده بود.
  «مردم» در بخشی از گزارش خود همچنین تاکید کرده است که در دویست سال گذشته سیر توسعه رسانه در آمریکا آن را به ابزاری برای اجرای سیاست ها و استانداردهای دوگانه واشنگتن تبدیل کرده است.
  گزارش ادامه می دهد؛ پول و تجارت در واقع در رسانه های آمریکا حرف اول را می زند و خصوصی سازی و سرمایه هایی که در این صنعت بکار رفته باعث شده تا اخلاق رسانه ای در این کشور از بین برود و به جای دمکراسی واقعی، انحصار طلبی و نفوذ مخرب در امور داخلی دیگر کشورها جایگزین آن شود.
  ارگان حزب حاکم چین یادآور می شود که رسانه در آمریکا امروز به بخشی از نظام سیاسی سرمایه داری تبدیل شده است که فقط باعث تخریب اخلاق رسانه ای می شود و آزادی در این رسانه ها به هیچ وجه معنایی ندارد.
  گزارش تصریح می کند که در طول تاریخ بعضا رسانه ها در آمریکا عاملی برای حراست از حقوق بشر بوده اند اما حالا وقتی صحبت از پول در میان باشد آنها اصول اخلاقی را مراعات نمی کنند و خود به ابزاری برای فساد سیاسی تبدیل می شوند.
  روزنامه چینی تصریح می کند که طبیعت رسانه ها در آمریکا دیگر دمکراتیک نیست بلکه ابزاری ضد دمکراتیک تلقی می شود که در دستان انحصارگران برای از بین بردن نفوذ دیگر رسانه ها قرار دارد.
  آساق**۲۳۱**۱۵۹۷*انتشاردهنده:فرهاد راستی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار