رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 63438
 • وزارت جهاد موظف به ارائه زمین‌های غیرکشاورزی برای توسعه ورزش شد

  مجلس

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه ۱۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه با ماده ۱۱۱ این لایحه با ۱۵۲ رأی موافق، ۲۹ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۸ نماینده حاضر موافقت کردند.

  در ماده ۱۱۱ این لایحه آمده است: وزارت جهاد کشاورزی موظف است به منظور احداث و توسعه اماکن و فضاهای ورزشی، اراضی ملی غیر کشاورزی خارج از حریم شهرها و محدوده روستاها به استثناء اراضی واقع در مناطق چهارگانه محیط زیست  را که مورد نیاز بخش غیردولتی است، با تایید وزارت ورزش و جوانان به قیمت ارزش معاملاتی اعلام شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی با رعایت تشریقات قانونی به بخش غیردولتی و تعاونی با اولویت تعاونی های ایثارگران واگذار نماید. تغییر این کاربری اراضی ممنوع است، منابع حاصله از اجرای این حکم به خزانه واریز می‌شود.

  در جریان بررسی این ماده حاجی دلیگانی در اخطاری گفت: باید این ماده به صورت دائمی و بیش از برنامه ۵ ساله، در کشور اجرایی شود؛ که رئیس مجلس در پاسخ وی بیان کرد: دائمی شدن موضوع مذکور باید در قالب طرح پیگیری شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار