رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵ | کد خبر : 63483
 • دشمن با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای به دنبال ایجاد شکاف در جامعه است

  رییس پلیس پیشگیری ناجا پیشرفته‌ترین رویه پیشگیری از جرم را پیشگیری اجتماعی عنوان و گفت: پیش شرط پلیس جامعه محور، تغییر کارکردهای پلیس و نگرش مردم است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی در هجدهمین همایش سالانه کلانتری‌ها و پاسگاه‌های فرماندهی انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه پلیس دیده بان جامعه است، گفت: همه دستگاه‌ها در تأمین امنیت جامعه مسئولند و باید سهم و نقش خود را ایفا کنند.

  ویی به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: هر چه به انتخابات نزدیکتر می‌شویم، افکار عمومی قابلیت نفوذ بیشتری در سطح جامعه را پیدا می‌کنند و پلیس باید با گوشی شنواتر و چشمی بیناتر به عنوان دیده‌بان جامعه تمامی لایه‌های جامعه را پایش کند تا بتواند توطئه دشمن را خنثی نماید.

  رییس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: دشمن با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای و ارتباطی با ایجاد شبهه در جامعه به دنبال ایجاد شکاف در جامعه است لذا وظیفه داریم از هرگونه افراط در انجام وظیفه و همچنین غفلت امنیتی پرهیز کنیم.

  وی با اشاره به این که در ایام انتخابات جلب مشارکت‌های مردمی و استفاده از ظرفیت‌های تاثیرگذار مردم می‌تواند در این عرصه کمک شایانی را در تامین نظم و امنیت ایفا کند، خاطرنشان کرد: هرگونه خطا و سهل انگاری می‌تواند مشکلات عدیده‌ای را در امنیت جامعه به وجود بیاورد.

  سردار شرفی در ادامه به راه‌اندازی شورای تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی اشاره کرد و افزود: این شورا به ریاست فرمانده ناجا و بر اساس دغدغه‌های مقام معظم رهبری تشکیل شده است.

  این مقام مسئول در پایان به کاهش سه درصدی انواع جرایم در استان یزد در سال جاری اشاره کرد و گفت: کشفیات پلیس یزد در حوزه قاچاق کالا ۱۳۲ درصد و در حوزه موادمخدر ۱۲۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار