رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۵ | کد خبر : 63517
 • دولتخواه مطرح کرد؛ تحقق مدل ITIL هدف سال ۹۶ ناجا در حوزه فناوری اطلاعات

  معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا گفت: در سال ۹۶ به دنبال تحقق مدل مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ITIL هستیم تا بتوانیم جهشی بزرگ در این حوزه داشته باشیم.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “احمد دولتخواه” در اولین همایش آموزشی تخصصی مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ITIL که در شیراز برگزار شد، افزود: بالاترین سطح بین IT و فرماندهی در نیروی انتظامی در شرف وقوع است.

  وی ادامه داد: فلسفه برگزاری این دوره‌های آموزشی این است که اگر در مجموعه نیروی انتظامی خلأهایی وجود دارد آن را برطرف کرده و در طول این دوره توانایی‌های مدیریتی و تخصصی خود را افزایش دهیم.

  معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا افزود: وقتی طرحی را می‌خواهیم ارائه دهیم باید بر اساس استانداردهای لازم انجام شود تا کاربردی باشد. باید ببینیم با انجام این کار چه باری از دوش نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

  وی با تأکید بر اینکه کارکنان فاوا باید اقدامات خود را به کل سازمان تسری دهند، افزود: ۸۰ درصد موفقیت‌های کارکنان فاوا، نتیجه ۲۰ درصد فعالیت کلیدی کارکنان این بخش است که باید آنها را شناسایی کنید.

  معاون فاوا ناجا گفت: انتظار این است که فراگیران این دوره آموزشی با فرا گرفتن همه موارد مطرح شده، استفاده لازم را از این دوره‌ها ببرند و آنها را در حوزه کاری خود به کار ببندند.

  فناوری اطلاعات پلیس را در پیشگیری از جرایم هدایت می‌کند

  در ادامه این همایش فرمانده انتظامی استان فارس طی سخنانی گفت: فناوری اطلاعات پلیس را در پیشگیری از جرایم هدایت می‌کند و می‌تواند از وقوع بسیاری از معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی جلوگیری کند.

  احمدعلی گودرزی گفت: امروزه امنیت مانند تارهای موسیقی که باید به موقع و باتدبیر نواخته شوند تا صدای موزون و خوشایندی را به گوش برسانند، باید با همکاری بخش‌های مختلف تأمین شود.

  فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه فاوا نقش بسیار زیادی در تولید امنیت دارد، گفت: امروز انتظاری که فرماندهان از شما دارند، هوشمندسازی اماکن نیروی انتظامی از جمله کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی است.

  گودرزی با اشاره به اینکه خوشایندسازی محیط با نصب دوربین و هوشمند سازی محقق می‌شود، افزود: فرماندهان گام‌های مفید و مؤثر کارکنان فاوا را به خوبی احساس می‌کنند.

  فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه کارکنان فاوا با اقدامات مناسب خود اقتصاد مقاومتی را به معنای واقعی کلمه انجام می‌دهند، گفت: باید تولید دانش و فناوری را بومی کرد و از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در جامعه از جمله اساتید دانشگاه‌ها به خوبی استفاده کرد.


  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار