رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵ | کد خبر : 63577
 • سخت‌تر شدن شرایط کاری کارآگاهان نسل آینده به دلیل پیچیده‌تر شدن جرم

  رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی با بیان اینکه باید بهره‌گیری از نیروی جوان و فراهم کردن محیط مناسب برای ارائه ایده‌ها را به وجود آوریم، گفت: باید استفاده از ایده‌های نو و خلاقانه نیروهای جوان را جدی بگیریم و خلاقیت‌ها را در نطفه خفه نکنیم.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ضرورت کوشش برای ارتقاء سطح کار و قانع نبودن به پیشرفت‌های کم اظهارکرد:  پلیس آگاهی جای مقدسی است، ما قدردان کارآگاهان شهید، جانباز، پیشکسوتان و همه کسانی که تلاش بی‌وقفه در این عرصه را دارند، هستیم.

  وی با بیان اینکه شرایط کاری کارآگاهان نسل آینده به دلیل پیچیده‌تر شدن جرم، سخت‌تر از امروز خواهد بود، تصریح کرد: ما باید برای کارآگاهان آینده سرمشق باشیم همان طور که برای ما، کسانی مورد الگو بودند. 

  رئیس پلیس آگاهی کشور ادامه داد: پلیس آگاهی محل بارش رحمت الهی است در حقیقت آنهایی موفق‌تر هستند که بتوانند از این رحمت بیشتر بهره‌مند شوند؛ به طور قطع باید بر روی درب ورودی آن نوشت در این محل با وضو وارد شوید.

  وی با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم، مالباخته، مظلوم و کمک به عدالت اجر عظیمی دارد، گفت: بالاترین توفیق در خدمت، نصیب این سازمان شده، از خدا بخواهیم این توفیق از ما سلب نشود.

  مقیمی ادامه داد: پلیس آگاهی به صورت مستقیم در ایجاد و توسعه امنیت نقش مهمی دارد که در قبال این امنیت هر خیری که برای مردم به وجود بیاید قطعا بازتاب انرژی آن به خانواده‌های ما خواهد رسید.

  وی پیشرفت تکنولوژی با تغییرات پیرامونی آن را سریع عنوان کرد و گفت: استفاده از امکانات و تکنولوژی روز جهت پیشرفت و ارتقاء دانش کارآگاهان بسیار ضروری است.

  مقیمی ادامه داد: استفاده از نیروی جوان و فراهم کردن محیط مناسب جهت ارائه ایده ها را به وجود آوریم؛ مشکل اساسی ما اختلاف بین نسل ها است.

  بر اساس اعلام سایت پلیس، رئیس پلیس آگاهی کشور افزود: استفاده از ایده‌های نو و خلاقانه نیروهای جوان را جدی بگیریم و خلاقیت ها را در نطفه خفه نکنیم.

  مقیمی به دیدار و دلجویی از خانواده‌های شهدا توسط روسای پلیس آگاهی سراسر کشور تاکید کرد و گفت: شهداء و جانبازان، اعتبار این سازمان و خانواده‌های گرامی این عزیزان افتخار ما هستند.


  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار