رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ | کد خبر : 63823
 • آیت الله هاشمی رفسنجانی عقل انقلاب اسلامی در کنار امام و رهبری بودند

  آیت الله هاشمی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام محسن قمی با اشاره به حضور وسیع مردم در مراسم تشییع جنازه آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: این حضور نشان دهنده این است که مردم ایران، مردمان قدرشناسی هستند و قدر خادمان خودشان و خادمان به کشورشان را می دانند. قدر کسی را که در فرآیند تکون انقلاب اسلامی، تثبیت انقلاب اسلامی و بعد ساختار سازی برای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و سازندگی و مسایل بعدی کسی که درصدد خدمت به این کشور بوده است دانسته اند. این حضور مردم اعجاب برانگیز بود.

  وی افزود: این مراسم بیانگر نبوغ سیاسی و هوشمندی بالای مردم ایران به ویژه مردم تهران بود که در این مراسم به صرت یکپارچه حضور پیدا کردند و اجازه ندادند توطئه دشمنان برای ایجاد اختلاف و سوء برداشت از این مراسم شکل بگیرد و تو دهنی محکمی به دشمنانی زدند که چشم امید داشتند تا از این مراسم به بهره برداری برسند.

  نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اظهار به اینکه ایشان باید بعنوان یک فرد عالم و اندیشمند مورد توجه قرار بگیرد، متذکر شد: متاسفانه بعد علمی تحت تاثیر ابعاد دیگر شخصیتی ایشان قرار گرفته است، ایشان بعنوان یک فقیه بیش از یک دهه در دروس خارج حضرات آیات محقق داماد و امثال ایشان و حضرت امام شرکت کردند. مفسری هستند که بن مایه تفسیر و راهنما را در دوران زندان تهیه کردند.

  وی افزود: مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی نویسنده ای هستند که از ایشان آثار زیادی به جای مانده و مترجمی که در زمان ۲۲سالگی کتاب سرگذشت فلسطین را ترجمه کردند.ایشان فردی بودند که به مسئله آموزش عالی توجه ویژه داشت و بخش عمده ای از رشد علمی کشور و توسعه دانشگاه های ما در دوران ریاست جمهوری ایشان شکل گرفته بود و بعد هم تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و رشد کمی و کیفی دانشگاه آزاد اسلامی و از همه مهمتر علاقه و اهتمام ایشان به رشد کشور در تکنولوژی را می توان نام برد.

  حجت الاسلام و المسلمین قمی از حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان عقل انقلاب اسلامی در کنار امام و رهبری یاد کرد و گفت: ما در سنت اسلامی داریم که پیغمبران همواره یارانی را داشتند و به آنها کمک می کردند. یکی از موثرترین شخصیت ها در کنار تکون انقلاب اسلام و در کنار امام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند و همین حالت را بعدا در کنار مقام معظم رهبری و حمایت از ایشان داشتند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار