رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵ | کد خبر : 63938
 • مقابله با تهاجم فرهنگی یکی از کارکردهای بسیج است

  بسیج

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام سید رضی موسوی شکوری در آئین دیدار با بسیجیان نمونه که در دفتر امام جمعه خوی برگزار شد، اظهار داشت: مقابله با تهاجم‌های فرهنگی یکی از مهم‌ترین کارکردهای بسیج است.

  وی با اشاره به اینکه اقشار مختلف مردم بـه هدایت تشریعی الهی نیاز دارند، ادامه داد: محتوای هدایت باید از ناحیه خداوند معین شود، به طوری که تزکیه و تعلیم به معنای واقعی کلمه لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

  این مدرس حوزه‌های علمیه با بیان اینکه محتوای تعلیم و تربیت نباید خارج از کتاب الهی باشد بنابراین گمراهان نیز قابل هدایت هستند، اضافه کرد: بنابراین باید مدرسان و مربیان برای ارتقای شناخت خود از جامعه اهتمام کنند.

  موسوی شکوری بر لزوم تلاش برای شناخت کامل نیازهای واقعی مخاطبان، تسلط کامل بر موضوع‌های مطرح در جلسات، بیان مسائل بر مبنای استدلال و برهان، خارج نشدن از موضوع بحث و … تاکید کرد و ادامه داد: همچنین اجتناب از افراط و تفریط در مـواضع ضروری است.

  امام جمعه خوی با بیان اینکه پاسخگویی علمی برای پرسش‌ها و شبهات، فراهم‌ کردن زمینه‌های موردنیاز برای پاسخ‌گویی به ابهام‌های نسل جوان،  اجتناب از تناقض‌گویی در مواضع و عقاید نیز ضروری است.

  وی نقش‌آفرینی بسیج در دفاع مقدس، حضور مستمر در همه صحنه‌های سیاسی و اجتماعی، ایفای نقش برای عمران و آبادانی، تلاش برای زدودن غبار فتنه از کشور را مورد اشاره قرار داد و افزود: همچنین برای مقابله با تهاجم فرهنگی هم باید گام بردارند.

  موسوی شکوری تجربه موفق بسیج در دو کشور سوریه و عراق همچنین آمادگی برای هر نوع جانبازی در راه انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: بسیج بزرگترین و موثرترین نهاد مردمی در کشورمان است.

  امام جمعه خوی احساس مسئولیت در حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی، مقابله با تهاجم فرهنگی و نفوذ دشمنان، حراست از تفکر و اندیشه‌های ارزشی و حمایت عملی از مواضع و پیام‌های رهبری را ویژگی‌های دیگر یک بسیجی ولایتمدار دانست.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار