رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰ | کد خبر : 64023
 • استیضاح آخوندی بعد از تعطیلات بهارستان کلید می‌خورد

  محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به آخرین اخبار استیضاح محمدرضا آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ما پیشتر به صورت مکتوب و شفاهی به وزیر اعلام کرده بودیم که در روز سه شنبه جلسه ای به منظور بررسی استیضاحش با حضور نمایندگان متقاضی استیضاح برگزار می شود که روز سه شنبه تعطیل رسمی اعلام شد و این موضوع به تعویق افتاد.


   


  وی با بیان اینکه استیضاح آخوندی اولین روز بعد از تعطیلات مجلس و اتمام کار برنامه ششم در جلسه ای بررسی خواهد شد، درباره علت طولانی شدن روند استیضاح، تصریح کرد: مجلس پنج هفته مداوم درگیر برنامه ششم بود و در این مدت کمیسیون ها هیچ جلسه ای به جز بررسی برنامه ششم نداشتند. حتی در تلاش بودیم تا به صورت فوق العاده ای جلسه ای برگزار کنیم. یعنی جلسه را در زمان ناهار و استراحت نمایندگان در فاصله زمانی ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۳۰  برگزار کنیم که به دلیل فشرده بودن جلسات بررسی برنامه ششم این امر میسر نشد.


   


  رضایی در پایان خاطر نشان کرد: استیضاح روال خود را دارد. براساس آیین نامه وزیر و نمایندگان متقاضی استیضاح در جلسه حاضر می شوند و براساس مواد مطرح شده وزیر باید پاسخ گو باشد و چنانچه نمایندگان از صحبت های آخوندی قانع نشدند روند استیضاح به جریان می افتد. 

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار